Pogoda na Teneryfie

Teneryfa: Pogoda w kwietniu na Wyspach Kanaryjskich

9 lutego 2023, 14:03
Kwiecień to już pełnia wiosny na Teneryfie. Tylko wiosna w Polsce, a wiosna na Teneryfie, to dwie różne sprawy. Podczas gdy w naszym kraju w kwietniu wszystko budzi się do życia, na Teneryfie możemy notować już 30 stopni!

Jaka jest pogoda na Teneryfie w marcu?

9 lutego 2023, 13:56
Teneryfa przyciąga do siebie turystów zachwycającą naturą, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, owocami morza i przede wszystkim … pogodą. Sprawdź, jaka jest pogoda w marcu na Teneryfie.

Jaka jest pogoda w lutym na Teneryfie?

6 lutego 2023, 14:24
W lutym w Polsce za oknem wciąż mróz, a na Teneryfie nieprzerwanie opala nas słońce. W lutym na Teneryfie zdarzają się deszczowe dni i wieczorami trzeba założyć bluzkę, ale to wciąż ogromna różnica z pogodą w Polsce.

Pogoda na Teneryfie: Sprawdź, gdzie jest najcieplej na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 12:43
Gdzie jest najcieplej na Teneryfie? Jaka pogoda panuje na Wyspach Kanaryjskich? Odpowiedź jest prosta: południe Teneryfy, a dokładniej południowy-zachód wyspy uważany jest za najcieplejsze. Dlaczego?

Jaka jest pogoda w styczniu na Teneryfie?

15 grudnia 2022, 11:13
Teneryfa jest najchętniej odwiedzana przez turystów właśnie w styczniu. Gdy w Europie za oknem wiatr, mróz, czy śnieg, na południowych plażach Teneryfy możemy wygrzewać się w pięknym słońcu.

Teneryfa: najgorsze już za nami, choć burza wyrządziła wiele szkód

27 września 2022, 14:48
761 odwołanych lotów na Wyspy Kanaryjskie, w tym większość na Teneryfę. Kilka wypadków drogowych, były też osunięcia skał i zalania. Wyspy Kanaryjskie liczą straty po przejściu Hermine.

Lato na Teneryfie będzie gorące!

20 czerwca 2022, 11:27
Lato na Teneryfie i pozostałych wyspach może być bardzo gorące. Eksperci prognozują, że tego lata padną rekordy temperatury. Przyjrzeliśmy się wartościom z ostatnich kilku lat oraz prognozie ekspertów na lato 2022.

Pogoda w maju na Teneryfie. Tu już jest prawdziwe lato!

19 kwietnia 2022, 12:17
Zastanawiacie się, jaka będzie pogoda w maju na Teneryfie? Odpowiadamy: będzie bardzo ciepło, bo, mimo że to wciąż wiosna, na Teneryfie jest już pełnia lata. Wszystko przez klimat. Wyspy Kanaryjskie znajdują się w zwrotniku raka, a to niemalże gwarantuje nam doskonałą pogodę.

Kolejne deszcze na Teneryfie - dla mieszkańców to luksus

4 kwietnia 2022, 08:00
Teneryfa, nazywana wyspą wiecznej wiosny, nieczęsto może pochwalić się obfitymi opadami. Zwykle przez wiele miesięcy na wyspie nie pada deszcz. Ostatnio się to zmieniło.

Pogoda na Teneryfie: kiepskie prognozy na weekend

1 kwietnia 2022, 12:01
Pogoda na Wyspach Kanaryjskich od początku roku nie rozpieszcza. Co rusz na Teneryfie musimy zmagać się z silnymi wiatrami, częściej też pada deszcz. Prognozy na ten weekend nie są zbyt optymistyczne.