Atrakcje na Teneryfie

Rekordowe tłumy i rosnące ceny: Wakacje na Teneryfie wyzwaniem dla turystów

8 czerwca 2024, 16:06
Teneryfa, największa z Wysp Kanaryjskich, przygotowuje się na rekordowy napływ turystów w nadchodzącym sezonie letnim. Pomimo lokalnych protestów i znacznie wyższych cen, wyspa nie traci na popularności wśród międzynarodowych podróżników.

Wąwóz Masca na Teneryfie: opłaty za zwiedzanie od 2025 roku

8 czerwca 2024, 15:42
Podczas niedawnej konferencji prasowej, Rosa Dávila, przewodnicząca Urzędu Teneryfy, ogłosiła ważne zmiany dotyczące wąwozu Masca. Trójstronne porozumienie między Radą Miejską gminy Buenavista, Puertos de Tenerife i Urzędem Teneryfy umożliwi polepszenie usług i zwiększenie bezpieczeństwa tego popularnego miejsca turystycznego. Wprowadzone mają zostać nowe limity - wejście od 2025 roku ma być płatne!

Teneryfa: Zanurkuj w głębiny Atlantyku na pokładzie "Sub Fun Cinco"

10 maja 2024, 12:43
Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o podwodnej przygodzie, której nie zapomnisz do końca życia, "Sub Fun Cinco" na Teneryfie jest tym, czego szukasz. To unikalne doświadczenie, które pozwala odkrywać tajemnice oceanu z komfortowego wnętrza żółtej łodzi podwodnej, jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Teneryfa: Spotkanie z delfinami i żółwiami na wyciągnięcie ręki

10 maja 2024, 12:33
Czy marzyłeś kiedykolwiek o płynięciu kajakiem obok skaczących delfinów i majestatycznych żółwi w krystalicznie czystych wodach Oceanu Atlantyckiego? Teraz masz szansę dołączyć do jedynej certyfikowanej ekologicznie firmy kajakarskiej na Teneryfie, która zapewnia niezapomniane wrażenia, łącząc sport, przygodę i bliski kontakt z naturą.

Playa de Tajao: urokliwe, mało znane miejsce na południu Teneryfy

3 kwietnia 2024, 11:37
Playa de Tajao, położona na południu Teneryfy, to jedna z tych plaż, które oferują coś więcej niż tylko relaks na słońcu i kąpiele w morzu. To miejsce, gdzie czekają na ciebie nie tylko orzeźwiające fale, ale także wyjątkowa uczta dla podniebienia.

Rambla de Castro na Teneryfie: Spacer do wodospadu, który wpada do morza

2 kwietnia 2024, 12:16
To naturalne miejsce na północy Teneryfy zdobywa popularność wśród turystów. Połączenie bujnej przyrody, dziedzictwa historycznego i niesamowitych widoków sprawia, że Rambla de Castro jest coraz częściej odwiedzana przez turystów będących na wyspie.

Ciekawe atrakcje na Teneryfie. Rejsy statkiem po oceanie i obserwacja wielorybów

29 stycznia 2024, 11:44
Zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę na wodach oceanu w towarzystwie majestatycznych wielorybów u wybrzeży Teneryfy! Wykup rejs wycieczkowy statkiem i połącz się z fascynującym światem tych morskich olbrzymów.

Teneryfa: Jak dojechać na Punta de Teno?

3 stycznia 2024, 10:00
Przylądek Punta de Teno to miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc na Teneryfie. Na Punta de Teno można dostać się przede wszystkim autobusem linii 369 lub samochodem poza godzinami zamknięcia bramki na drodze TF-445.

Siam Park na Teneryfie. Jakie są ceny w Siam Parku?

20 grudnia 2023, 08:00
Jedną z topowych atrakcji na Teneryfie jest Siam Park, czyli największy aquapark w Europie. Siam Park na Teneryfie jest otwarty przez cały rok i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jakie są obecnie ceny biletów jednorazowych, jak i kart rocznych dla turystów i rezydentów w Siam Parku?

Siam Park na Teneryfie. Bilety, atrakcje, godziny otwarcia

1 grudnia 2023, 15:55
Jedną z topowych atrakcji na Teneryfie jest Siam Park, czyli największy aquapark w Europie. Siam Park na Teneryfie jest otwarty przez cały rok, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Podpowiadamy jakie są ceny biletów i godziny otwarcia Siam Parku na Teneryfie.