Najlepsze oferty na Teneryfę

Jedzenie na Teneryfie

Ile kosztuje piwo na Teneryfie?

12 kwietnia 2022, 16:50
Złoty napój, gaszący nasze pragnienie, który z czystą przyjemnością pijemy patrząc gdzieś daleko w morze. Czyż to nie piękne? Okazuje się, że wcale nie musi być drogie. Powiem więcej - piwo na Teneryfie jest tańsze, niż w Polsce.

Churros - hiszpańska pyszna przekąska

3 marca 2022, 12:07
Słodki przysmak hiszpański, popularny również na Teneryfie. Z czym się je churros, jaka jest ich historia i dlaczego Hiszpanie mają tłusty czwartek codziennie?

Jedzenie na Teneryfie. Top 10 rzeczy, których musisz spróbować

3 lutego 2022, 11:45
Przylatując na Teneryfę chcesz spróbować lokalnego jedzenia, ale zastanawiasz się co wybrać, bo lista jest długa. Kawa barraquito, paella, kanaryjskie ziemniaczki, a może sangria? Podpowiadamy, jaki jest top 10 rzeczy, których musisz spróbować na Teneryfie.

Tapas - kanaryjskie przekąski. Palce lizać!

1 lutego 2022, 13:22
Tapas, czyli w wolnym tłumaczeniu przekąska, to coś, co możecie spotkać na Teneryfie (i nie tylko) na każdym rogu. Są to niewielkie porcje miejscowych przysmaków, które trzeba koniecznie spróbować!

To prawdopodobnie najlepsza paella na Teneryfie

23 stycznia 2022, 21:31
Jeżeli jeszcze nie jedliście tego hiszpańskiego specjału, koniecznie musicie spróbować. I to nawet wtedy, kiedy nie przepadacie za owocami morza.

Guachinche - lokalne jedzenie na Teneryfie

17 stycznia 2022, 12:46
Chcesz poznać prawdziwą Teneryfę? W takim razie musisz udać się do guachinche - lokalnej restauracji z tradycyjną kanaryjską kuchnią.

Kawa barraquito, przysmak prosto z Wysp Kanaryjskich

8 stycznia 2022, 15:37
Podczas wakacji pełnych słońca na Teneryfie poznaliście smak lokalnej kawy zwanej barraquito? Dzięki nam, zostanie on z Wami na długo. Poznajcie przepis na barraquito - popularną kawę prosto z Wysp Kanaryjskich.

Teneryfa: Kupujemy "all", czy jemy "na mieście"?

4 stycznia 2022, 16:46
Czy jedzenie „na mieście” na Teneryfie jest drogie? Czy warto kupować all inclusive, czy lepiej przygotowywać sobie dania samemu? To często powtarzające się pytania, na które postaramy się odpowiedzieć.