Pogoda na Teneryfie

Lato na Teneryfie będzie gorące!

20 czerwca 2022, 11:27
Lato na Teneryfie i pozostałych wyspach może być bardzo gorące. Eksperci prognozują, że tego lata padną rekordy temperatury. Przyjrzeliśmy się wartościom z ostatnich kilku lat oraz prognozie ekspertów na lato 2022.

Pogoda w maju na Teneryfie. Tu już jest prawdziwe lato!

19 kwietnia 2022, 12:17
Zastanawiacie się, jaka będzie pogoda w maju na Teneryfie? Odpowiadamy: będzie bardzo ciepło, bo, mimo że to wciąż wiosna, na Teneryfie jest już pełnia lata. Wszystko przez klimat. Wyspy Kanaryjskie znajdują się w zwrotniku raka, a to niemalże gwarantuje nam doskonałą pogodę.

Jak jest pogoda w kwietniu na Teneryfie?

19 kwietnia 2022, 11:57
Kwiecień to już pełnia wiosny na Teneryfie. Tylko wiosna w Polsce, a wiosna na Teneryfie, to dwie różne sprawy. Podczas gdy w naszym kraju w kwietniu wszystko budzi się do życia, na Teneryfie możemy notować już 30 stopni!

Gdzie jest najcieplej na Teneryfie? Sprawdź gdzie najlepiej jechać na wakacje!

13 kwietnia 2022, 12:43
Gdzie jest najcieplej na Teneryfie? Jaka pogoda panuje na Wyspach Kanaryjskich? Odpowiedź jest prosta: południe Teneryfy, a dokładniej południowy-zachód wyspy uważany jest za najcieplejsze. Dlaczego?

Kolejne deszcze na Teneryfie - dla mieszkańców to luksus

4 kwietnia 2022, 08:00
Teneryfa, nazywana wyspą wiecznej wiosny, nieczęsto może pochwalić się obfitymi opadami. Zwykle przez wiele miesięcy na wyspie nie pada deszcz. Ostatnio się to zmieniło.

Pogoda na Teneryfie: kiepskie prognozy na weekend

1 kwietnia 2022, 12:01
Pogoda na Wyspach Kanaryjskich od początku roku nie rozpieszcza. Co rusz na Teneryfie musimy zmagać się z silnymi wiatrami, częściej też pada deszcz. Prognozy na ten weekend nie są zbyt optymistyczne.

Pogoda na Teneryfie znów się popsuje. Będzie deszcz i silny wiatr

26 marca 2022, 12:04
Deszcz, wysokie fale i dość silne podmuchy wiatru. Pogoda na Teneryfie w ciągu najbliższych kilku dni znów będzie niezbyt przyjazna.

A po burzy przychodzi … Calima

18 marca 2022, 15:29
Przez kilka dni na Teneryfie wiało, padało, a na Teide pojawił się nawet śnieg. Wszystko za sprawą burzy Celia, która odwiedziła Wyspy Kanaryjskie. Teraz na Teneryfie zawitała… Calima.

Koniec pogodowego armagedonu na Teneryfie!

15 marca 2022, 15:45
Pogoda na Wyspach kanaryjskich powoli wraca do normy. Co prawda chmury z nami jeszcze zostaną, ale nie będzie już tak bardzo wiało. Słupki rtęci na termometrach też powędrują do góry.

Uwaga! Wieje na Teneryfie. Może być niebezpiecznie.

14 marca 2022, 13:01
W wielu miejscach na Teneryfie dziś mocno wieje. Władze wydały alert. Wieczorem może spaść też śnieg.