Pogoda na Teneryfie

Jaka jest pogoda w lipcu na Teneryfie? Przewodnik po gorącym raju!

8 czerwca 2024, 15:27
Teneryfa, należąca do Hiszpanii wyspa na Oceanie Atlantyckim, w lipcu przemienia się w prawdziwy tropikalny raj. Idealna dla tych, którzy marzą o pełnych słońca dniach, ciepłych wieczorach i niezmiennie błękitnym niebie. Przygotujcie się na upały i sprawdźcie, co czeka was na tej pięknej wyspie w środku lata.

Teneryfa – jaka pogoda w czerwcu? Temperatury wody i powietrza

8 czerwca 2024, 15:17
Czerwiec na Teneryfie to prawdziwy raj dla miłośników słońca, plażowania i kąpieli w oceanie. To właśnie wtedy rozpoczyna się sezon turystyczny, a wyspa zyskuje na popularności, przyciągając coraz więcej turystów spragnionych letnich przygód. Chociaż robi się nieco tłoczniej, Teneryfa nadal oferuje niezapomniane wrażenia dzięki swojemu unikalnemu klimatowi.

Pogoda w maju na Teneryfie. Tu już jest prawdziwe lato!

10 maja 2024, 11:47
Zastanawiacie się, jaka będzie pogoda w maju na Teneryfie? Odpowiadamy: będzie bardzo ciepło, bo, mimo że to wciąż kalendarzowa wiosna, na Teneryfie jest już pełnia lata. Wszystko przez klimat. Wyspy Kanaryjskie znajdują się w zwrotniku raka, a to niemalże gwarantuje nam doskonałą pogodę.

Teneryfa: Jak jest pogoda w kwietniu na Wyspach Kanaryjskich?

26 marca 2024, 12:24
Kwiecień na Teneryfie oznacza pełnię wiosny. Jednakże pora ta znacznie różni się od polskiej wiosny. W naszym kraju kwiecień to czas przebudzenia natury, podczas gdy na Teneryfie termometry mogą wskazywać już nawet 30 stopni!

Wyspy Kanaryjskie: Koniec alarmu pogodowego

24 października 2023, 12:14
Koniec burzy na Kanarach. Po długiej fali upałów Wyspy Kanaryjskie zostały nawiedzone przez silną burzę, która zakończyła się w poniedziałek o godzinie 15:00. Hiszpańska agencja meteorologiczna Aemet odwołała alarm pogodowy, ale zniszczenia pozostały.

Upały na Wyspach Kanaryjskich. "Jak w sierpniu"

3 października 2023, 18:20
Wyspy Kanaryjskie ponownie w uścisku fal upałów. Kilka z wysp zostało objętych żółtym alertem, który zapewne zostanie przedłużony. Nadal nie jest pewne, czy będziemy mieli do czynienia z falą upałów, czy jedynie epizodem wyjątkowo wysokich temperatur.

Jaka jest pogoda na Teneryfie w marcu?

9 lutego 2023, 13:56
Teneryfa przyciąga do siebie turystów zachwycającą naturą, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, owocami morza i przede wszystkim … pogodą. Sprawdź, jaka jest pogoda w marcu na Teneryfie.

Jaka jest pogoda w lutym na Teneryfie?

6 lutego 2023, 14:24
W lutym w Polsce za oknem wciąż mróz, a na Teneryfie nieprzerwanie opala nas słońce. W lutym na Teneryfie zdarzają się deszczowe dni i wieczorami trzeba założyć bluzkę, ale to wciąż ogromna różnica z pogodą w Polsce.

Pogoda na Teneryfie: Sprawdź, gdzie jest najcieplej na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 12:43
Gdzie jest najcieplej na Teneryfie? Jaka pogoda panuje na Wyspach Kanaryjskich? Odpowiedź jest prosta: południe Teneryfy, a dokładniej południowy-zachód wyspy uważany jest za najcieplejsze. Dlaczego?

Jaka jest pogoda w styczniu na Teneryfie?

15 grudnia 2022, 11:13
Teneryfa jest najchętniej odwiedzana przez turystów właśnie w styczniu. Gdy w Europie za oknem wiatr, mróz, czy śnieg, na południowych plażach Teneryfy możemy wygrzewać się w pięknym słońcu.