Najlepsze oferty na Teneryfę

Wakacje na Teneryfie

Teneryfa: Od 16 stycznia nie zapalisz papierosa na niektórych plażach!

30 grudnia 2022, 18:33
Dymek na plaży? Od 16 stycznia już niekoniecznie. Przynajmniej na plażach zlokalizowanych na obszarze gminy Santa Cruz. Za zapalenie papierosa na plaży Las Teresitas możemy zostać ukarani wysoką grzywną.

Teneryfa na własną rękę. Co trzeba wiedzieć?

22 grudnia 2022, 15:36
Jeżeli już zdecydowaliście, że zwiedzicie Teneryfę na własną rękę, dokładnie przeczytajcie poniższe porady. Nie pisaliśmy ich na podstawie dostępnych w sieci. Przeżyliśmy to na własnej skórze.

Teneryfa: Jakie pamiątki przywieźć z wakacji?

22 grudnia 2022, 15:34
Jeśli właśnie kończą się Wasze wakacje na Teneryfie, pewnie zaczynacie się zastanawiać „co warto przywieźć z Teneryfy?”. Wracając z urlopu chcielibyśmy zachować w pamięci nasze wspomnienia z wakacji na dłużej.

Noclegi na Teneryfie: nietypowe miejsca noclegowe, o których byś nie pomyślał!

20 grudnia 2022, 15:21
Planujesz wakacje na Teneryfie? Sprawdź kilka wyjątkowych miejsc, dzięki którym Twoje wczasy będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zobacz najpiękniejsze plaże na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 14:00
Teneryfa słynie z pięknych i różnorodnych plaż. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybraliśmy dla Was 5 najpiękniejszych plaż na Teneryfie.

Meduzy przy Las Teresitas. Turyści muszą uważać

21 września 2022, 08:43
Kąpiel na najbardziej popularnej plaży na Teneryfie jest od kilku dni niezalecana. Na Las Teresitas spotkać możemy meduzy. Bezpośredni kontakt z nimi może doprowadzić do oparzeń.

Wakacje bez dzieci na Teneryfie. Na wyspie jest 15 takich hoteli

12 lipca 2022, 14:52
Hotele dla dorosłych stają się coraz bardziej pożądane. I nie chodzi tu wcale o sprośne atrakcje dla pełnoletnich. Coraz więcej turystów przylatujących na Teneryfę chce odpocząć od krzyku przy basenach i w jadalni.

Plantacje bananów na Teneryfie. Te miejsca musicie odwiedzić!

29 czerwca 2022, 11:29
Teneryfa to nie tylko piękne plaże, wspaniała pogoda, czy majestatyczny wulkan. To też ogromne plantacje bananów, które spotkać można dosłownie wszędzie. Podczas pobytu na Teneryfie warto odwiedzić jedną z plantacji i zobaczyć z bliska, jak uprawia się te znane na całym świecie owoce

Wulkanolodzy uspokajają: pod Teide nie dzieje się nic złego

20 czerwca 2022, 19:35
Kilka dni temu światowe media obiegła informacja o roju sejsmicznym, który został zaobserwowany na Teneryfie. Nie ma powodów do obaw - zapewniają władze Teneryfy oraz wulkanolodzy.

Wakacje na Teneryfie - to musisz wiedzieć. Nasz poradnik

8 czerwca 2022, 11:01
Lecisz na wakacje na Teneryfę? Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji. Zawarte w artykule porady są aktualne i pomogą Ci zaplanować urlop, a w razie potrzeby, będziesz widział, gdzie udać się po pomoc.