Najlepsze oferty na Teneryfę

Wakacje na Teneryfie

Playa Jardin w Puerto de La Cruz. Urzekająca plaża na Teneryfie

16 czerwca 2023, 22:06
Wyjątkowa i piękna, Playa Jardin jest jedną z najbardziej malowniczych plaż na całej wyspie. Znajduje się w Puerto de la Cruz i wyróżnia się swoim czarnym piaskiem. Otoczona bujną roślinnością, palmami, kwiatami i kaktusami, tworzy magiczne otoczenie. Wzdłuż linii brzegowej ciągnie się urokliwa aleja, przypominająca polską promenadę, która oferuje liczne restauracje, kawiarnie i kluby, ożywiające się młodymi ludźmi do późnych godzin nocnych.

Siam Park na Teneryfie. Bilety, atrakcje, godziny otwarcia

20 maja 2023, 15:55
Jedną z topowych atrakcji na Teneryfie jest Siam Park, czyli największy aquapark w Europie. Siam Park na Teneryfie jest otwarty przez cały rok, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teneryfa: Od 16 stycznia nie zapalisz papierosa na niektórych plażach!

30 grudnia 2022, 18:33
Dymek na plaży? Od 16 stycznia już niekoniecznie. Przynajmniej na plażach zlokalizowanych na obszarze gminy Santa Cruz. Za zapalenie papierosa na plaży Las Teresitas możemy zostać ukarani wysoką grzywną.

Teneryfa na własną rękę. Co trzeba wiedzieć?

22 grudnia 2022, 15:36
Jeżeli już zdecydowaliście, że zwiedzicie Teneryfę na własną rękę, dokładnie przeczytajcie poniższe porady. Nie pisaliśmy ich na podstawie dostępnych w sieci. Przeżyliśmy to na własnej skórze.

Teneryfa: Jakie pamiątki przywieźć z wakacji?

22 grudnia 2022, 15:34
Jeśli właśnie kończą się Wasze wakacje na Teneryfie, pewnie zaczynacie się zastanawiać „co warto przywieźć z Teneryfy?”. Wracając z urlopu chcielibyśmy zachować w pamięci nasze wspomnienia z wakacji na dłużej.

Noclegi na Teneryfie: nietypowe miejsca noclegowe, o których byś nie pomyślał!

20 grudnia 2022, 15:21
Planujesz wakacje na Teneryfie? Sprawdź kilka wyjątkowych miejsc, dzięki którym Twoje wczasy będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zobacz najpiękniejsze plaże na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 14:00
Teneryfa słynie z pięknych i różnorodnych plaż. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybraliśmy dla Was 5 najpiękniejszych plaż na Teneryfie.

Meduzy przy Las Teresitas. Turyści muszą uważać

21 września 2022, 08:43
Kąpiel na najbardziej popularnej plaży na Teneryfie jest od kilku dni niezalecana. Na Las Teresitas spotkać możemy meduzy. Bezpośredni kontakt z nimi może doprowadzić do oparzeń.

Wakacje bez dzieci na Teneryfie. Na wyspie jest 15 takich hoteli

12 lipca 2022, 14:52
Hotele dla dorosłych stają się coraz bardziej pożądane. I nie chodzi tu wcale o sprośne atrakcje dla pełnoletnich. Coraz więcej turystów przylatujących na Teneryfę chce odpocząć od krzyku przy basenach i w jadalni.

Plantacje bananów na Teneryfie. Te miejsca musicie odwiedzić!

29 czerwca 2022, 11:29
Teneryfa to nie tylko piękne plaże, wspaniała pogoda, czy majestatyczny wulkan. To też ogromne plantacje bananów, które spotkać można dosłownie wszędzie. Podczas pobytu na Teneryfie warto odwiedzić jedną z plantacji i zobaczyć z bliska, jak uprawia się te znane na całym świecie owoce