Wiadomości

Ceremonia kakaowa przy pełni księżyca na Teneryfie

11 stycznia 2022, 16:24
Takie atrakcje tylko na Teneryfie. Jest coś dla ciała, jest też coś dla ducha. Już w niedzielę, 16 stycznia w miejscowości Guía De Isora, na południowym zachodzie Teneryfy odbędzie się Full Moon Cacao Ceremony.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Jak przekonują organizatorzy, „ceremonie kakaowe to wielowiekowy rytuał postrzegany jako ostateczny otwieracz serc. Oprócz tego, że jest pełen witamin i minerałów, kakao zwiększa przepływ krwi do mózgu, co pomaga wzmocnić świadomość i skupienie. Pomaga organizmowi leczyć, odtruwać i wzmacniać układ odpornościowy”.

Organizatorzy zachęcają każdego, aby w pięknej przestrzeni, na kameralnym spotkaniu wypić pyszne kakao. Okazją jest pierwsza pełnia księżyca w 2022 roku, która przypada właśnie 16 stycznia. 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:30. Organizatorzy sugerują, aby przynieść ze sobą: ciepłe przytulne ubrania do siedzenia i leżenia, ulubiony kubek do kakao, koc/poduszka do siedzenia i butelkę na wodę. Ważne, aby tego dnia unikać ciężkiego posiłku na dwie godziny przed ceremonią oraz wszelkich innych środków odurzających, takich jak alkohol, palenie lub narkotyki.

Wstęp na ceremonię jest płatny. Koszt to 18 euro za osobę. Na imprezę trzeba się zapisać, wysyłając wiadomość pod numer: +34 662 055 194. Na FB jest też specjalne wydarzenie. Tam znajdziecie więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1066145104119543/


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości