Wiadomości

Marzy Ci się wycieczka po wyspie? Wybierz Atrakcyjną Teneryfę!

4 kwietnia 2022, 11:24, Marcin Kluwak
Jeżeli nie macie głowy do szukania atrakcji na własną rękę, nie chcecie wynajmować samochodu i wolicie wybrać się na zorganizowaną wycieczkę, to mamy coś dla Was!

Przylatując na Teneryfę możecie skorzystać z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez biuro podróży, ale możecie też - i to polecamy szczególnie - zdać się na miejscowe biura podróży prowadzone przez Polaków. CO najważniejsze - ceny w takich przypadkach wcale nie są wyższe, a decydując się na kilka atrakcji, możecie liczyć na spore rabaty. Tego w ogromnych biurach podróży nie dostaniecie. Dodatkowo dostajecie zawsze kompetentną i miłą obsługę w języku polskim! Czego więcej potrzeba? Tylko słońca i udanej zabawy!

Wycieczki fakultatywne to coś, co oprócz leżenia na plaży, czy przy hotelowym basenie, przyciąga tłumy turystów. Na Teneryfie jest co robić i każdy z nas może wybrać się w podróż po wyspie, nie mając wynajętego samochodu, czy biletów komunikacji miejskiej. Na Teneryfie od dłuższego czasu z powodzeniem działa chyba najbardziej znane wśród Polaków (i nie tylko) biuro podróży AtrakcyjnaTeneryfa.pl Dzięki ekipie Atrakcyjnej Teneryfy poznacie najlepsze atrakcje na wyspie. 

Wycieczki objazdowe po Teneryfie

Najbardziej popularna i polecana także przez nas jest wycieczka objazdowa po całej wyspie. Wybierając wycieczki fakultatywne w Atrakcyjnej Teneryfie, macie pewność, że zobaczycie to, co najważniejsze. Będąc na Teneryfie nie można przegapić pirackiej wioski Masca, miasteczka Garachico, smoczego drzewa w Icod i oczywiscie królującego na Teneryfą wulkanu Teide. Na taką wycieczkę możecie wybrać się w niewielkich, maksymalnie 7-osobowych grupach (Teneryfa VIP). Podróżując Vanem, kierowca obwiezie Was po różnych atrakcjach Teneryfy. Większe grupy osób mogą wybrać się na wycieczkę autokarem. W większej grupie jest zawsze taniej! 

Przekonani? Tutaj zarezerwujesz prywatną wycieczkę po Teneryfie w wersji VIP

To jeszcze nie wszystko! Jeżeli potrzebujecie więcej adrenaliny, jeżeli wycieczki autokarem nie są dla Was, polecamy szczególnie wycieczkę Jeep Safari – Teide – Masca. Nie jest to wyprawa całodniowa, jednak niewątpliwie bardzo ciekawa i atrakcyjna. Niezapomniane krajobrazy, niezwykła roślinność, wulkaniczny teren i całe mnóstwo ukrytych zakamarków niedostępnych dla zwykłego busa. Wycieczka „Jeep Safari – Teide – Masca” pozwoli Wam odkryć piracką wioskę Teneryfy, a także zobaczyć protagoniste, czyli głównego bohatera wyspy – El Teide. 

Rezerwacja wycieczki „Jeep Safari – Teide – Masca”

To tylko jedna z wielu atrakcyjnych ofert Atrakcyjnej Teneryfy. Kupując więcej wycieczek w pakiecie możecie liczyć na zniżki od 5 do 20%. Wielkość zniżki uzależniona jest od ilości osób oraz oraz ilości zarezerwowanych atrakcji.

AtrakcyjnaTeneryfa.pl to gwarancja dobrej zabawy i organizacja od A do Z

Trafiając tutaj, nie musicie o nic się martwić. Nawet w przypadku nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń, istnieje możliwość zmiany daty wycieczki lub nawet (w uzasadnionych przypadkach) jej odwołania. 

- Każda wycieczka po Teneryfie powinna być zawsze przyjemnością, dlatego komfort podróżnych i dobre samopoczucie jest dla nas bardzo ważne. Przez wiele lat naszej działalności na Teneryfie zorganizowaliśmy tysiące wycieczek. Możemy pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów. Zawsze oferujemy klientom to, co jest najciekawsze do zobaczenia - opowiada Marcin Jasiński, założyciel i właściciel Atrakcyjnej Teneryfy. 

Jeżeli macie więcej pytań dotyczących wycieczek fakultatywnych, zachęcamy do kontaktu z biurem Atrakcyjnej Teneryfy:

telefonicznie: +34 672 874 744 / +48 733 292 755

Możesz też napisać e-maila: wakacjez@atrakcyjnateneryfa.pl

Szukasz ofert wakacyjnych na Teneryfie? Zobacz koniecznie TUTAJ


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości