Wiadomości

Teneryfa: nalot na punkty handlowe z podrabianymi towarami

9 marca 2022, 14:34
źródło: policja nacional
Kilka dni temu policja zrobiła nalot na punkty sprzedaży podrobionych torebek na wybrzeżu Costa Adeje. Skonfiskowano 360 podrabianych artykułów.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Szukacie „oryginalnych” produktów w niewielkich sklepikach przy plaży? Uważajcie na podróbki, które są praktycznie wszechobecne. Jak donoszą lokalne media, policja krajowa aresztowała pięć osób w Adeje na Teneryfie i skonfiskowała podrabiane towary luksusowej marki o wartości 140 000 euro.

Nalot policji skupił się na pięciu placówkach handlowych, które wystawiły przedmioty na sprzedaż publiczną. Były to głównie „markowe” portfele i  torebki głównie oraz torby z logotypami międzynarodowych klubów piłkarskich. 

Jak informuje policja, w zostało skonfiskowanych 360 ​​sztuk różnego rodzaju torebek. Policji podczas akcji towarzyszył oficjalny rzecznik podrabianych marek, który na miejscu stwierdzał legalność pochodzenia towaru.  

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

W trakcie przeszukania pięciu placówek handlowych, policjanci z Komendy Policji na Teneryfie zatrzymali pięć osób, które usłyszały zarzuty związane z wprowadzaniem do obrotu podrobionych towarów. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości