Wiadomości

Santiago del Teide organizuje wycieczkę na La Palmę

6 marca 2022, 08:55
Urząd miasta Santiago del Teide na Teneryfie organizuje w związku z tym wycieczki, aby zwiększyć liczbę przybywających na la Palmę turystów.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Wybuch wulkanu na La Palmie pod koniec 2021 spowodował znaczne zniszczenia i konieczność odbudowy wyspy. Wyspy Kanaryjskie okazały sobie w tym okresie dużą pomoc, która trwa do dziś Urząd miasta Santiago del Teide chce wesprzeć Wyspę, organizując 3-dniową wycieczkę z Teneryfy na La Palmę.

Planowana wycieczka ma odbyć się w dniach 5 - 7 kwietnia 2022. Koszt wzięcia udziału w wyprawie to 290 EUR. Cena obejmuje loty w dwie strony ze zniżką dla rezydentów, 2 noce w hotelu 4-gwiazdkowym, wycieczki z przewodnikiem oraz ubezpieczenie podróżne.

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

W czasie wycieczki planowane jest odwiedzenie popularnych miejsc na La Palmie, takich jak Mirador de San Bartolo, Los Tilos, Los Sauces, Barlovento, Blue Kaco, San Andrés, Fuencaliente, Tazacorte, stolica itd.

Planowane jest również odwiedzenie miejsca, z którego widać całą dolinę, która została zniszczona w wyniku wybuchu wulkanu.

Zapisy na wycieczkę trwają do 21 marca pod numerem telefonu 27 86 31 922, Ext. 200 lub 119.


Podziel się

Komentarze