Wiadomości

Kino samochodowe na Teneryfie już działa. Na inaugurację wyświetlono Batmana!

5 marca 2022, 13:26
650 pojazdów może pomieścić nowo otwarte kino na powietrzu na Teneryfie. Kompleks powstał w miejscowości Amarlilla Golf na południu Teneryfy. Pierwszy film wyświetlono w piątkowy wieczór. Kinomaniacy mogli obejrzeć Batmana.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Przestrzeń kulturalna, nawiązująca do estetyki amerykańskich kin z lat 50. XX wieku jest zlokalizowana na działce o powierzchni 16 000 m2 z ekranem o powierzchni 200 m2. Do pierwszego drive-in na Teneryfie może jednocześnie przyjechać 650 pojazdów.

Bilety kosztuja 6,5 euro za osobę dorosłą, 5,50 euro za dzieci od 5 do 10 lat, natomiast dzieci do 4 roku życia mogą oglądac seanse za darmo. Koszt parkowania samochodu to dodatkowe 2,5 euro. 

Na inaguracje wszyscy przybyli mogli obejrzeć Batmana. W następnym tygodniu zostanie wyświwtlony amerykański  film przygodowy Uncharted, a w kolejnym - The Bad Guys. 

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

- Ten nowy obiekt, jeden z największych w Hiszpanii aspiruje do tego, by stać się punktem odniesienia dla kultury kanaryjskiej i wypoczynku na świeżym powietrzu. To pokazuje, że San Miguel de Abona to gmina, w której nadal nastawia się na inwestycje, które z kolei zapewniają nowe miejsca pracy - mówił podczas inauguracji Arturo González, burmistrz gminy San Miguel de Abona

Kino samochodowe na Teneryfie zlokalizowane jest na obiektach Amarilla Golf & Marina, obok Las Chafiras (wjazd od Av. María Ángeles Ascanio Cullen). Z naszego własnego pojazdu, będąc na świeżym powietrzu, możemy oglądać filmy. Na razie jedynie w języku hiszpańskim, ale jak zapewniają inwestorzy, w przyszłości będą też pokazywane filmy w języku angielskim. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości