Wiadomości

Koncert charytatywny w Vibe Tenerife. Dobre wibracje dla Ukrainy

5 marca 2022, 12:52
Piątkowy wieczór w restauracji Vibe w Puerto Colon był zupełnie wyjątkowy. Tego dnia w jeden z najbardziej popularnych wśród Polaków restauracji odbył się koncert charytatywny. Zebrane tego dnia pieniądze zostaną przekazane na pomoc ukraińskim uchodźcom.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

- Wiemy, że czyny znaczą więcej niż słowa, dlatego w zdecydowaliśmy się zorganizować ten koncert oraz zbiórkę- mówią właściciele restauracji Vibe.  W piątkowy wieczór w restauracji pojawiła się niezwykle uzdolniona polska artystka - Gina Damalfi. W charytatywnym koncercie wzięli też udział Olga Barej oraz Martin Polak. 

Zainteresowanie tym wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Już na kilka dni przed wydarzeniem wszystkie stoliki były zarezerwowane. W organizację koncertu charytatywnego na Teneryfie włączyła się cała ekipa Vibe Tenerife, czyli: Klaudia Bramora, Mariusz Bramora, Łukasz Orłowski.

- W puszce udało się uzbierać  310 €, my dodatkowo my przekazujemy 50% z obrotu co daje znam 312 €. Łącznie daje to kwotę 622 euro, które przekażemy jutro do fundacji Ocalenie - mówi Klaudia Bramora z restauracji Vibe Tenerife

Udało się, zorganizowaliśmy wspólnie to przedsięwzięcie. Super ze można przekazać te pieniądze na pomoc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy. Dzięki wielkie każdemu, kto coś dorzucił! I działajmy dalej-powiedziała po koncercie Gina Damalfi. - w obecnej sytuacji liczy się każda złotówka, wiec bardzo dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni ze dzięki Wam, możemy choć trochę pomoc - dodała Klaudia Bramora.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości