Wiadomości

Na Teneryfie powstanie pierwsze kino samochodowe. Wiemy gdzie!

1 marca 2022, 11:32, Marcin Kluwak
Kino samochodowe z prawdziwego zdarzenia powstanie na Teneryfie. Nie ma jeszcze daty otwarcia, ale już wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć film prosto ze swojego auta. Kino będzie zorganizowane tuż przy autostradzie.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

To ma być jedno z największych kin samochodowych w całej Hiszpanii. Na ekranie o powierzchni 200 metrów kwadratowych będziemy mogli obejrzeć filmy, siedząc w samochodzie. Zapewne filmy będą w języku hiszpańskim lub angielskim, ale oglądanie filmów w obcym języku, to doskonały sposób na jego naukę.

Kino pojawi się na obiektach Amarilla Golf na południu Teneryfy, obok Las Chafiras. Autocinema Tenerife powstanie na działce o powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych. 

Za inwestycją stoi firma Grupo Materik SL, Będzie to pierwsze kino samochodowe na Wyspach Kanaryjskich z ekranem o powierzchni 200 metrów kwadratowych. To oznacza, że kino będzie jednym z największych w Hiszpanii. 

Po pandemii rośnie zapotrzebowanie na przestrzenie zewnętrzne. Inwestorzy zwracają uwagę, że oprócz kina samochodowego, także nowe obiekty gastronomiczne i rekreacyjne uruchamiane są na otwartych przestrzeniach.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości