Wiadomości

Motocyklista ginie w wypadku na południu Teneryfy

14 lutego 2022, 12:06
Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty na południu Teneryfy. 28-letni mężczyzna zginął w wypadku na drodze TF-28 w okolicach miejscowości Valle San Lorenzo

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku około 1 w nocy, 14 lutego 2022 roku. Zdarzenie miało miejsce na 90-kilometrze drogi TF-28 pomiędzy miejscowościami Valle San Lorenzo z La Camella. Po otrzymaniu zgłoszenia, służby ratunkowe przystąpiły do działania. Wysłano na miejsce zespół ratownictwa medycznego oraz policję, która zabezpieczała teren akcji.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia personel SUC (kanaryjskiego pogotowia ratunkowego) stwierdził, że u poszkodowanego doszło do zatrzymania krążenia. Ratownicy rozpoczęli reanimację mężczyzny, lecz nie przyniosła ona skutku. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

Z pierwszych informacji, jakie przekazują służby ratunkowe, wynika, że w zdarzeniu nie brał udział inny pojazd. Kierujący motocyklem musiał stracić panowanie nad pojazdem, lub zasłabnąć siedząc na motocyklu. Przyczyny zdarzenia nie są do końca znane.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości