Najlepsze oferty na Teneryfę

Atrakcje na Teneryfie

Touch the Sky - dotknij nieba na Teneryfie

3 lutego 2022, 12:46
Teneryfa to nie tylko plaże, wielokilometrowe deptaki pełne atrakcji i wulkan. Na Teneryfę warto też spojrzeć nieco inaczej - np. z góry. Często obserwujemy wyspę lądując samolotem. Jest na to jeszcze inny sposób.

Rajska plaża na uboczu. To prawdziwa perełka na Teneryfie

2 lutego 2022, 10:00
Ta plaża znajduje się u podnóża klifów, na których rozciągają się plantacje bananów. To tworzy niesamowity kontrast. Jeżeli szukasz ukrytej perełki, plaży, która nie jest przepełniona turystami, to trafiłeś idealnie. Zapraszamy do Playa Abama.

Nietypowe atrakcje na Teneryfie - TOP 5

1 lutego 2022, 10:52
Teneryfa to wyspa pełna niespodzianek i miejsc, które warto zobaczyć. Trudno wręcz poznać jej urok i wszystkie niesamowite atrakcje podczas tygodniowego pobytu na wakacjach.

Siam Park zimą. Nieczynna rwąca rzeka i krótsze godziny otwarcia

31 stycznia 2022, 11:03
W okresie zimowym Siam Park czynny jest nieco krócej. Skrócone są godziny otwarcia wielu atrakcji, a do 22 marca nieczynna jest tzw. rwąca rzeka.

Siam Park na Teneryfie. Bilety, atrakcje, godziny otwarcia

26 stycznia 2022, 11:55
Jedną z topowych atrakcji na Teneryfie jest Siam Park, czyli największy aquapark w Europie. Siam Park na Teneryfie jest otwarty przez cały rok, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Muzeum Rybaka w Puerto de Santaigo

24 stycznia 2022, 15:14
Większość osób, które przyjeżdża na wakacje na Teneryfie, spędza czas głównie na plaży oraz podziwiając naturę wyspy. My proponujemy również inne atrakcje Teneryfy.

Jak wejść pieszo na wulkan Teide?

8 stycznia 2022, 18:12
Na wulkan Teide możemy dostać się kolejką linową oraz wejść pieszo. Co czeka nas, kiedy zdecydujemy się na pieszą wędrówkę na sam szczyt Teide? Ile trwa wejście, o czym musimy wiedzieć oraz jak przygotować na wejście? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje na ten temat.

Wejście na wulkan Teide. Co trzeba wiedzieć?

8 stycznia 2022, 17:35
Na wulkan Teide można dostać się kolejką linową lub wejść pieszo. Jeżeli ktoś chce wejść na szczyt wulkanu musi wcześniej zarezerwować specjalne pozwolenie. Podpowiadamy, co trzeba wiedzieć, aby wejść na wulkan Teide.

Pierwszy raz na Teneryfie. Co warto zobaczyć?

7 stycznia 2022, 09:56
Tydzień to stanowczo za mało, aby odkryć wszystkie atrakcje Teneryfy. Jest jednak kilka miejsc, które zobaczyć wręcz trzeba. Jeżeli jednak wystarczy Wam samo siedzenie nad hotelowym basenem na tzw. all, to ten artykuł nie jest dla Was.