Wiadomości

Helikopterem na kolację

1 kwietnia 2022, 15:24
fot. facebook.com/los3roques
Na Teneryfie znajdziecie wiele zaskakujących atrakcji. Wiele z nich wywoła z pewnością wspomnienia na lata i będzie przywoływać pozytywne emocje.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Jeśli lubicie niecodzienne przygody, przedstawiamy Wam dziś wyjątkową atrakcję. Podczas wakacji na Teneryfie możecie przeżyć wyjątkową i ekskluzywną przygodę. Przylećcie na swoją kolację helikopterem.

Jak wygląda wycieczka?

Start odbywa się z lądowiska w Adeje, skąd lecicie helikopterem nad wybrzeżem Teneryfy. W tym czasie możecie podziwiać piękną panoramę, okoliczne miasteczka oraz przestrzeń oceanu. Następnie wzbijacie się nad góry, wśród których możecie dostrzec urokliwe barranco, aby na końcu wylądować w jednej z najlepszych hiszpańskich restauracji - Finca Tres Roques.

Jest to wyjątkowa restauracja i winiarnia, położona na wysokości 1000 m n.p.m. w rejonie Ifoncze. Możecie tu skosztować tradycyjnych hiszpańskich dań oraz lokalnych win. Na terenie restauracji, którego powierzchnia to aż 7 hektarów, możecie przespacerować się wśród upraw owocowych oraz zwiedzić winiarnię.

Zobacz prawdziwą perełkę na Teneryfie. Rajska plaża na uboczu!

Po obiedzie, wracacie na lądowisko Adeje helikopterem, dzięki czemu macie ponowną możliwość cieszenia się widokami zapierającymi dech w piersiach.

Cena przelotu może zwalić z nóg. Za taką przyjemność musimy zapłacić 880 euro.

Cena obejmuje:
- lot w obie strony
- powitalny kieliszek wina musującego
- 30€ zniżki na osobę na hiszpańskie menu a la carte
- wino z winnicy
- możliwość zbioru sezonowych owoców

Organizatorem atrakcji jest Venture Excursions Helicopter Fly & Dine Dining Experience.

Przy rezerwacji miejsca należy podać wagę wszystkich uczestników wycieczki ze względów bezpieczeństwa.


Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości