Wiadomości

Atrakcje na Teneryfie - rejs katamaranem

28 marca 2022, 17:41
Na turystów Teneryfy czeka wiele atrakcji - nie tylko na lądzie, ale również, a może przede wszystkim na oceanie. Miłośnikom wodnego szaleństwa podpowiadamy dziś, czy warto płynąć w rejs katamaranem.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Rejsy na delfiny i wieloryby to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Przy odrobinie szczęścia czeka Was pokaz oceanicznego życia, a ponadto jest to idealny czas na relaks wśród natury.

Na rejs katamaranem możecie się wybrać z Costa Adeje - Puerto Colon - rejs trwa ok. 2 - 4 godziny. Podczas rejsu 2 godzinnego będziecie przepływać koło farm rybnych, wokół których często można spotkać ogromne kałamarnice i piękne delfiny. Podczas rejsu 4 godzinnego, Wasz katamaran dopłynie aż do Los Gigantes - miejsca najchętniej odwiedzanego przez delfiny i wieloryby. Na pokładzie będą czekały na Was napoje oraz sprzęt do nurkowania. Na katamaranie może przebywać do 50 osób, a podczas wycieczki będziecie mogli wskoczyć z rurką do wody. Cena rejsu wynosi od 30 euro / osobę (2 godziny) do 50 euro / osobę (4 godziny).

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

Dodatkowo, podczas rejsów przy klifach Los Gigantes zobaczycie jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji Teneryfy - majestatyczne Klify Los Gigantes, jedne z najwyższych w Europie. Ich piękno  warto podziwiać i z lądu z łodzi.

Na rejs katamaranem polecamy zabrać strój i krem do opalania oraz nakrycie głowy. Dzieci poniżej 5 roku życia zazwyczaj mogą skorzystać z atrakcji za darmo.

Zarezerwuj swój rejs katamaranem tutaj


Podziel się

Komentarze