Najlepsze oferty na Teneryfę
Wiadomości

W Puerto de La Cruz ruszył karnawał. Będzie się działo!

3 marca 2022, 11:27
Do 6 marca w Puerto de La Cruz trwać będą imprezy karnawałowe. Inauguracja tegorocznego karnawału na północy wyspy odbyła się 2 marca w kompleksie turystycznym Costa Martiánez

To będzie kilka dni prawdziwego karnawałowego szaleństwa. Ci, którzy przyjadą do Puerto de La Cruz w piątek, 4 marca, będa mogli uczestniczyc w wyjątkowym wydarzeniu. Jest to Mascarita Ponte Tacón, czyli osobliwy tor przeszkód, który należy pokonać będąc na obcasach i w osobliwych przebraniach. Tegoroczna edycja Mascarita Ponte Tacón - z uwagi na wciąż obowiązujące obostrzenia covidowe, zaprezentowana będzie w nieco mniejszej, ale za to bardziej spektakularnej wersji. 

Impreza odbędzie się w kompleksie turystycznym Costa Martianez w piątek, 4 marca o godzinie 21:30. Wstęp jest biletowany. Niestety wszystkie bilety zostały już wyprzedane. 

Nieco wcześniej, bo o godzinie 20:00 rozpocznie się impreza o nazwie "Noce karnawałowe". Jak opisują organizatorzy, przestrzeń w kompleksie turystycznym wypełnią muzyka, taniec, humor i smak karnawału. Druga edycja Noches del Carnaval odbędzie się w dzień później - w sobotę, również o godzinie 20:00.

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

Tańce, pokazy, przebrania i dziecięcy tron. Co roku  Coso Apoteosis del Carnaval kończy świętowanie na ulicach Puerto de La Cruz. Nie inaczej będzie w tym roku. Impreza rozpocznie się także w kompleksie Costa Martianez i rozpocznie się o godzinie 16:00. Na to wydarzenie są jeszcze dostępne bilety w cenie 2 euro za osobę. 

Co: Carnaval Internacional de la Ciudad del Puerto de la Cruz 2022 en el Lago Martianez potrwa od 3 do 6 marca 2022. 

Gdzie: Complejo Turístico Costa Martianez, Avda. de Cristóbal Colón, Puerto de la Cruz

 


Podziel się

Komentarze