Wiadomości

Touch the Sky - dotknij nieba na Teneryfie

3 lutego 2022, 12:46, Marcin Kluwak
źródło: facebook.com/touchthesky.eu
Teneryfa to nie tylko plaże, wielokilometrowe deptaki pełne atrakcji i wulkan. Na Teneryfę warto też spojrzeć nieco inaczej - np. z góry. Często obserwujemy wyspę lądując samolotem. Jest na to jeszcze inny sposób.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Niesamowite przeżycia, ogromną dawkę adrenaliny, ale też wszechogarniającą ciszę i piękne widoki zapewni nam lot paralotnią. Na Teneryfie są ku temu idealne warunki. Z jednej strony mamy wzgórza, z których można wystartować, a z drugiej strony ocean, na który podczas lotu możemy spojrzeć z innej perspektywy. 

Ci, którzy lecieli już paralotnią, zawsze chcą to powtórzyć. I choć początkowy lęk przed lotem u niektórych może być duży, to jednak warto zaufać instruktorowi, który doskonale zna się na swoim fachu. On nam wszystko wytłumaczy, poprowadzi wręcz za rękę i pokaże Teneryfę od strony, której na pewno jeszcze nie widzieliśmy. 

Na taki pełen emocji lot wybrała się Ola z Dawidem. Małżeństwo, które zamieszkało na Teneryfie i prowadzi tutaj swój kanał na YouTube, opisując między innymi plusy i minusy życia na wyspie. Gdy zdobyli 1000 subskrybentów, postanowili to uczcić i nagrali niesamowity film, który umieścili na kanale. 

Obraz mówi więcej, niż nawet 1000 słów, więc obejrzyjcie sami i zdecydujcie, czy to jest coś dla Was. Nawet oglądając ten film i siedząc wygodnie w fotelu, czy na kanapie, emocje są gwarantowane:

W tę niesamowitą podróż zbierze Was Darek z Touch the sky, który na Teneryfie wykonuje komercyjne loty paralotnią. - Moi klienci bardzo często czują strach przed lotem. To zupełnie normalne. Paralotniarstwo to sport ekstremalny. Jednak tuż po oderwaniu się od ziemi i poszybowaniu w powietrze, każdy się uspokaja i docenia magię, która odbywa się w powietrzu. A po locie na ich twarzach zawsze widzę uśmiech - opowiada Darek.

Chcecie polecieć z Darkiem w chmury? Dajcie znać Darkowi, że jesteście z ekipy flow to slow ;)

https://touchthesky.eu/pl/

https://www.instagram.com/_touchthesky

telefon/whatsup +34 632140097 


Podziel się

Komentarze