Wiadomości

Karnawał na Teneryfie 2022: szczegółowy program

22 czerwca 2022, 13:17
Zbliżający się weekend to moc atrakcji dla mieszkańców Teneryfy. Na ulice Santa Cruz powraca huczny karnawał. Organizatorzy przewidują, że weźmie w nim udział aż 800 tysięcy osób. Startujemy już w czwartek!
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Poniżej szczegółowy program przygotowany przez organizatorów. Wszystkie atrakcje odbędą się w stolicy wyspy - Santa Cruz.

Czwartek: w roli głównej sardynka

Tak więc jutro, od godziny 21:00, Pogrzeb Sardynki rozpocznie się od ulicy Juan Pablo II, która będzie podążać swoją zwykłą trasą przez ulice Plaza de Weyler i Méndez Núñez, Pilar, Villalba Hervás i La Marina, aż do Plaza de España, gdzie się zakończy. 

Tego samego dnia na scenie Plaza de la Candelaria od godz. 22:00 wystąpi Tribute to Juan Luis Guerra; o godzinie 00:00 Malibu Band, a o 01:30 Columbia. Na Plaza del Príncipe muzyka rozpocznie się o 22.00 z orkiestrą Maracaibo; o godzinie 00:00 La Movida i o godzinie 1.30 z Latin Sound.

Piątek: parady i muzyka do białego rana

W piątek, 24 kwietnia, parada Annunciator przejdzie przez główne ulice centrum miasta, zaczynając o 20:00 od Belgium Avenue i będzie kontynuowana przez Plac Republiki Dominikańskiej, Asunción Avenue, Ramón y Cajal Street, Galcerán, Plaza Weyler, Méndez Núñez (Parque García Sanabria), Calle del Pilar, Villalba Hervás, Calle La Marina i Avenida Marítima, gdzie się zakończy.

Tego samego dnia muzyka rozpocznie się na Plaza de la Candelaria o 23:00 z La Mekánica Tamarindos; o 1:00 z Nueva Línea; ao 3:00 z The Boys Machine. W Francisco La Roche zagra Renzo El Selector od godziny 23:00; 00:00, Abel González; o 1:00 kolej na Dj Wessa; o 1:30 z Fabrizio Salgado; o 2:30 Ubai Hernández; od 3:30 Fazi Brain; i zakończy się o 4 rano, Dabunker. A na Plaza del Príncipe od 12:00 do 5:00 odbędzie się program muzyczny Cadena COPE.

Sobota: DZIEŃ KARNAWAŁU

Bohaterem w sobotę 25-go dnia będzie Karnawał Dzienny, w którym miasto zapełnią przebrane rodziny. Od południa na Plaza de la Candelaria wystąpią trupy karnawałowe, po których wystąpią Morocho, Ariel Dkb Cuba, Johnny Maquinaria, Marcelo Mellino Dj + Ballet, Obs Venezuela, Ray castellano, Maquinaria Band, Renzzo el Selector , Orkiestra Wamampy, Orkiestra Tropin, Ariel Dj Animation, Orkiestra Revelation, Morocho & Caracas, Orkiestra Acapulco i od 16:00 Orkiestra Dinacord.

Na scenie znajdującej się na Plaza del Príncipe muzyka rozpocznie się o godzinie 13:00 nieprzerwanie do 6:00 z Orkiestrą Guayaba, Clave de Son, Ivánem Cacú i jego orkiestrą, Orkiestrą Tenerife, Orkiestrą Corinto, Los Concejales, Olympia , La Crazy Band i Generation. A na Francisco La Roche Avenue muzyka rozpocznie się o 16:00 z Dial Latino i 40 Urban, Ray Castellano, Mike Ledesma, Abian Reyes, Laurentini, Dj Ser i La Maldita.

Jedną z wielkich nowości programu będzie konkurs Rytm i Harmonia, który odbędzie się w niedzielę 26. o godz. 21:00 na Anaga Avenue. 

Karnawał zakończy 12-godzinny maraton muzyczny na scenach Plaza del Principe i Plaza de la Candelaria będą występować na żywo przez 12 godzin, od 12:00 do 00:00: Quimbao la Nuit, Álvaro Gamboa i jego Latin Show, Zone 7, Arguayo Band, Urban Band, K-narias, Richard Animation, Pepe Benavente Trio i Kdt's wystąpią w Prince.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości