Wiadomości

Lokalne targi na Teneryfie

5 marca 2022, 15:13
Planujesz zakupy na Teneryfie? Chcesz znaleźć unikatowe lokalne produkty albo rzeczy z drugiej ręki? Na teneryfie organizowanych jest wiele targów i bazarów. Zobacz gdzie i kiedy.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Po wakacjach na Teneryfie być może będziesz chciał przywieźć sobie pamiątkę. Poza sklepami przy promenadach i w centrach handlowych, warto poszukać w innych miejscach, np. na lokalnych targach.

Bazary na Teneryfie są bardzo popularne i odbywają się prawie codziennie. Można na nich spotkać rzeczy nowe, rękodzieła, lokalne produkty, ale również sporo rzeczy używanych: meble, ubrania, biżuterię, rośliny etc. Zwykle można w tych miejscach zjeść również lokalne produkty

Zanim wybierzesz się na zakupy na Teneryfie, sprawdź, które targowiska i bazary są czynne w poszczególne dni. Poniżej przedstawiamy listę kilku popularnych targowisk na Teneryfie.


Fañabe

Targ w Fañabe jest jednym z większych na południu Teneryfy. Można na nim znaleźć antyki, ubrania, lokalne jedzenie, natualne kosmetyki oraz wiele innych unikalnych produktów.

Czynne:
czwartek: 9:00 - 14:00
sobota: 9:00 - 14:00

Guaza - Rastro Guaza

Na targu w Guaza znajdziesz głównie rzeczy używane - ubrania, książki, meble, artykuły dekoracyjne, elektronikę i zabawki. Na miejscu otwarty jest bar, w którym można zjeść na miejscu

Czynne:
piątek 8:30 - 14:30
sobota 8:30 - 14:30
niedziela 8:30 - 14:30

Las Chafiras

To typowy lokalny targ, głównie z używanymi rzeczami. Znaleźć tu można wiele stoisk z ubraniami, ale również artykułami domowymi, antykami czy roślinami. Przy markecie znajduje się spory parking.


Czynne:
niedziela: 8:00 - 14:00


El Medano

W popularnej surferskiej miejscowości możecie odwiedzić market z wyrobami od lokalnych twórców, jak również z popularnymi na wyspie wyrobami.


Czynne:
sobota: 9:00 - 14:00Puerto de la Cruz
 

Czynne:

środa: 9:00 - 14:00
sobota: 9:00 - 14:00

 

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości