TOP na Teneryfie

Gdzie kupić bilety do Siam Parku na Teneryfie?

9 stycznia 2024, 15:25
Siam Park to nie tylko największy w Europie, lecz także uznawany za jeden z najlepszych na całym świecie parków wodnych. Zgodnie z opiniami użytkowników na platformie TripAdvisor, ten park wodny zasługuje na tytuł numer 1 na globie. Dlatego każdy planujący wakacje na Teneryfie nie może zapomnieć o dodaniu odwiedzenia Siam Parku do swojej listy niezapomnianych atrakcji. Gdzie kupić bilety do Siam Parku? Podpowiadamy!

Siam Park na Teneryfie. Bilety, atrakcje, godziny otwarcia

1 grudnia 2023, 15:55
Jedną z topowych atrakcji na Teneryfie jest Siam Park, czyli największy aquapark w Europie. Siam Park na Teneryfie jest otwarty przez cały rok, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Podpowiadamy jakie są ceny biletów i godziny otwarcia Siam Parku na Teneryfie.

Top 5 luksusowych hoteli na Teneryfie

23 kwietnia 2022, 14:00
Obsługa i komfort na najwyższym poziomie, a do tego przestronne apartamenty i bogata oferta all inclusive. Zobacz top 5 luksusowych 5-gwiazdkowych hoteli na Teneryfie. W tych hotelach na Teneryfie miłośnicy luksusu na pewno nie będą mieli na co narzekać.

Wegańskie restauracje na Teneryfie - TOP 5

18 kwietnia 2022, 10:05
Jeszcze do niedawna, Teneryfa nie miała zbyt wiele do zaoferowania weganom. Jednak dziś coraz więcej restauratorów otwiera się na nowe potrzeby klientów. Sprawdźcie nasze TOP5 wegańskich restauracji na Teneryfie.

Nietypowe atrakcje na Teneryfie - TOP 5

1 lutego 2022, 10:52
Teneryfa to wyspa pełna niespodzianek i miejsc, które warto zobaczyć. Trudno wręcz poznać jej urok i wszystkie niesamowite atrakcje podczas tygodniowego pobytu na wakacjach.

Pierwszy raz na Teneryfie. Co warto zobaczyć?

7 stycznia 2022, 09:56
Tydzień to stanowczo za mało, aby odkryć wszystkie atrakcje Teneryfy. Jest jednak kilka miejsc, które zobaczyć wręcz trzeba. Jeżeli jednak wystarczy Wam samo siedzenie nad hotelowym basenem na tzw. all, to ten artykuł nie jest dla Was.