Plaże na Teneryfie

Rewitalizacja Playa de las Teresitas: Nowa odsłona popularnej plaży na Teneryfie

10 maja 2024, 14:14
Na słynnej plaży Playa de las Teresitas na Teneryfie szykują się duże zmiany. Urozmaicenie i rozbudowa tej popularnej lokalizacji mają na celu zwiększenie jej atrakcyjności i funkcjonalności, co z pewnością ucieszy zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Playa de Tajao: urokliwe, mało znane miejsce na południu Teneryfy

3 kwietnia 2024, 11:37
Playa de Tajao, położona na południu Teneryfy, to jedna z tych plaż, które oferują coś więcej niż tylko relaks na słońcu i kąpiele w morzu. To miejsce, gdzie czekają na ciebie nie tylko orzeźwiające fale, ale także wyjątkowa uczta dla podniebienia.

Santa Cruz zainwestuje 2,3 miliona euro w remont falochronu Las Teresitas

19 grudnia 2023, 14:34
Santa Cruz zainwestuje 2,3 miliona euro w remont falochronu Las Teresitas - najbardziej popularnej plaży na Teneryfie. Las Teresitas słynie z jasnego piasku, ale również niesamowitych widoków. Plaża jest jedną z najdłuższych na Teneryfie i posiada falochron zbudowany lata temu, który teraz wymaga rewitalizacji.

Playa Jardin w Puerto de La Cruz. Urzekająca plaża na Teneryfie

16 czerwca 2023, 22:06
Wyjątkowa i piękna, Playa Jardin jest jedną z najbardziej malowniczych plaż na całej wyspie. Znajduje się w Puerto de la Cruz i wyróżnia się swoim czarnym piaskiem. Otoczona bujną roślinnością, palmami, kwiatami i kaktusami, tworzy magiczne otoczenie. Wzdłuż linii brzegowej ciągnie się urokliwa aleja, przypominająca polską promenadę, która oferuje liczne restauracje, kawiarnie i kluby, ożywiające się młodymi ludźmi do późnych godzin nocnych.

Teneryfa: Od 16 stycznia nie zapalisz papierosa na niektórych plażach!

30 grudnia 2022, 18:33
Dymek na plaży? Od 16 stycznia już niekoniecznie. Przynajmniej na plażach zlokalizowanych na obszarze gminy Santa Cruz. Za zapalenie papierosa na plaży Las Teresitas możemy zostać ukarani wysoką grzywną.

Zobacz najpiękniejsze plaże na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 14:00
Teneryfa słynie z pięknych i różnorodnych plaż. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybraliśmy dla Was 5 najpiękniejszych plaż na Teneryfie.

Meduzy przy Las Teresitas. Turyści muszą uważać

21 września 2022, 08:43
Kąpiel na najbardziej popularnej plaży na Teneryfie jest od kilku dni niezalecana. Na Las Teresitas spotkać możemy meduzy. Bezpośredni kontakt z nimi może doprowadzić do oparzeń.

Błękitna flaga na plażach Teneryfy. Zobacz listę

16 maja 2022, 10:56
Na 54 plażach na całych Wyspach Kanaryjskich, w tym na 12 na samej Teneryfie powiewać będzie w tym roku błękitna flaga. To znak dla turystów, że tutaj mogą czuć się bezpiecznie, a usługi na plaży są na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie koniecznie listę najlepszych plaż na Teneryfie!

Najpiękniejsze plaże na Teneryfie - Playa el Benijo

30 marca 2022, 09:57
Jeśli szukacie pięknych plaż, na Teneryfie się nie rozczarujecie. Jest tu mnóstwo plaż chętnie odwiedzanych przez turystów, jak również tych bardziej kameralnych. Dziś z przyjemnością przedstawiamy Plya El Benijo.

Plaże na Teneryfie: Playa de Los Cristianos

11 marca 2022, 10:53
Playa de Los Cristianos to jedna z najbardziej popularnych turystycznych miejscówek na wyspie. Chociaż nie jest on zbyt urokliwa i znajduje się tuż obok portu, to jednak jest chętnie odwiedzana przez turystów.