Plaże na Teneryfie

Teneryfa: Od 16 stycznia nie zapalisz papierosa na niektórych plażach!

30 grudnia 2022, 18:33
Dymek na plaży? Od 16 stycznia już niekoniecznie. Przynajmniej na plażach zlokalizowanych na obszarze gminy Santa Cruz. Za zapalenie papierosa na plaży Las Teresitas możemy zostać ukarani wysoką grzywną.

Zobacz najpiękniejsze plaże na Teneryfie!

19 grudnia 2022, 14:00
Teneryfa słynie z pięknych i różnorodnych plaż. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybraliśmy dla Was 5 najpiękniejszych plaż na Teneryfie.

Meduzy przy Las Teresitas. Turyści muszą uważać

21 września 2022, 08:43
Kąpiel na najbardziej popularnej plaży na Teneryfie jest od kilku dni niezalecana. Na Las Teresitas spotkać możemy meduzy. Bezpośredni kontakt z nimi może doprowadzić do oparzeń.

Błękitna flaga na plażach Teneryfy. Zobacz listę

16 maja 2022, 10:56
Na 54 plażach na całych Wyspach Kanaryjskich, w tym na 12 na samej Teneryfie powiewać będzie w tym roku błękitna flaga. To znak dla turystów, że tutaj mogą czuć się bezpiecznie, a usługi na plaży są na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie koniecznie listę najlepszych plaż na Teneryfie!

Najpiękniejsze plaże na Teneryfie - Playa el Benijo

30 marca 2022, 09:57
Jeśli szukacie pięknych plaż, na Teneryfie się nie rozczarujecie. Jest tu mnóstwo plaż chętnie odwiedzanych przez turystów, jak również tych bardziej kameralnych. Dziś z przyjemnością przedstawiamy Plya El Benijo.

Plaże na Teneryfie: Playa de Los Cristianos

11 marca 2022, 10:53
Playa de Los Cristianos to jedna z najbardziej popularnych turystycznych miejscówek na wyspie. Chociaż nie jest on zbyt urokliwa i znajduje się tuż obok portu, to jednak jest chętnie odwiedzana przez turystów.

Plaże Teneryfy: Las Teresitas

10 marca 2022, 18:34
Las Teresitas to chyba najczęściej fotografowana plaża na Teneryfie. Chociaż nie znajduje się ona w centrum turystycznego "zagłębia", codziennie odwiedzają ją tłumy turystów i "lokalsów". Plaża została bowiem stworzona jako kąpielisko dla mieszkańców stolicy Teneryfy.

Rajska plaża na uboczu. To prawdziwa perełka na Teneryfie

2 lutego 2022, 10:00
Ta plaża znajduje się u podnóża klifów, na których rozciągają się plantacje bananów. To tworzy niesamowity kontrast. Jeżeli szukasz ukrytej perełki, plaży, która nie jest przepełniona turystami, to trafiłeś idealnie. Zapraszamy do Playa Abama.

Będą schody na słynną plażę nudystów na Teneryfie

3 stycznia 2022, 13:26
Na północnych krańcach Teneryfy, w gminie La Orotawa znajduje się Los Patos. Plaża, wciśnięta pomiędzy stromymi klifami jest trudna do odnalezienia. Nie ma tam też bezpiecznego zejścia, ale to ma się wkrótce zmienić.

Plaże na Teneryfie: Playa del Camison

28 grudnia 2021, 12:04
Jedna z najbardziej urokliwych plaż na południu Teneryfy. Złocisty piasek, spokojny brzeg, bogata infrastruktura i mnóstwo zieleni przyciągają turystów jak magnes.