Pogoda na Teneryfie

Calima na Teneryfie. Jakość powietrza jest zła!

31 stycznia 2022, 09:17
Przez calimę jakość powietrza na Teneryfie jest wyjątkowo niekorzystna. Po raz kolejny Rząd Wysp Kanaryjskich wydał żółte ostrzeżenie. Osoby wrażliwe nie powinny długo przebywać na świeżym powietrzu.

Pogodowy Armagedon na Teneryfie. Zalane ulice na południu

28 stycznia 2022, 17:23
Pal Mar to samo południe Teneryfy. Tam po obfitych opadach deszczu zalane zostały jezdnie i chodniki. Na północy Teneryfy padał też grad!

Ostrzeżenie pogodowe na Teneryfie. Może mocniej padać

28 stycznia 2022, 11:12
Państwowa Agencja Meteorologiczna ostrzega przed silnym deszczem, jaki nawiedzić ma Teneryfę. Prognozuje się, że w ciągu godziny może spaść nawet 15 mm deszczu.

"Zimna kropla" nad Teneryfą. Droga na Teide znów zamknięta

26 stycznia 2022, 13:39
Duże ochłodzenie w górnych partiach Teneryfy i opady deszczu spowodowały zamknięcie drogi TF-21 do Parku narodowego Teide. Obserwatorium pod Teide jest zasypane śniegiem.

Jaka dzisiaj jest pogoda? Zobacz na żywo kamery z Teneryfy

18 stycznia 2022, 12:10
Jak wygląda obecnie pogoda na Teneryfie? Na wielu grupach umieszczane są aktualne zdjęcia, ale aktualną pogodę najlepiej ocenić samemu, tym bardziej, że na Teneryfie miejsc, gdzie zamontowane są kamery pokazujące aktualną pogodę (i nie tylko) jest bardzo dużo.

Calima na Teneryfie. Co warto wiedzieć?

14 stycznia 2022, 18:11
Alert pogodowy dla Wysp kanaryjskich. Nad Teneryfę i pozostałe wyspy nadciągnęła calima. To żółty piasek znad Sahary. Przejrzystość powietrza jest ograniczona, może być też gorąco.

Śnieg i lepienie bałwana na Teneryfie? Tak, to możliwe!

12 stycznia 2022, 12:25
Temperatury bliskie zeru, zamknięte drogi, zalegający śnieg na ulicach? Czy to na pewno Wyspy Kanaryjskie i Teneryfa? Tak, bo Teneryfa to wyspa kontrastów. Tu w ciągu kilku godzin możesz doświadczyć wszystkich czterech pór roku.

Puerto de Santiago - najcieplejsze miejsce na Teneryfie

4 stycznia 2022, 11:48
Puerto de Santiago to niewielka, ale bardzo popularna, szczególnie wśród Polaków, miejscowość w południowo-zachodniej części Teneryfy. Krążą legendy, że Puerto de Santiago do najcieplejsze miejsce na wyspie.

Upalny Sylwester na Teneryfie. Ma być nawet +28!

28 grudnia 2021, 12:54
Państwowa Agencja Meteorologiczna informuje, że nad Wyspy Kanaryjskie nadciągają jeszcze cieplejsze masy powietrza. Na Teneryfie w Sylwestra będzie 27 stopni w cieniu!

Jaka jest pogoda na Teneryfie?

28 grudnia 2021, 10:24
Pytanie, które na forach dyskusyjnych pojawia się niemal codziennie. Czy jest ciepło, czy mogę przylecieć tu zimą? Czy w grudniu można kąpać się w oceanie? Czy świeci słońce?