Wiadomości

Pet Shop Boys wystąpi na Teneryfie. Koncert w lipcu 2022

6 marca 2022, 14:29
źródło: materiały prasowe
Brytyjski duet Pet Shop Boys po raz pierwszy w swojej 30-letniej karierze zagra koncert na Wyspach Kanaryjskich. Legendarny zespół będzie można zobaczyć na Teneryfie i w Gran Canarii.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Pet Shop Boys zawita na Teneryfę 14 lipca 2022 roku. Koncert odbędzie się na boisku piłkarskim Campo de Fútbol El Peñón w Puerto de La Cruz. Start zaplanowano na godzinę 21:30.

Neil Tennant i Chris Lowe przybywają na Wyspy Kanaryjskie z trasą koncertową Dreamworld, w której prezentują największe przeboje swojej dyskografii. Na Teneryfie będziecie mogli posłuchać takie hity jak: It's A Sin, Go West czy West End Girls.

Przeczytaj koniecznie: Jedzenie na Teneryfie. Top 10 rzeczy, których musisz spróbować! 

Miejsca "Platinum", czyli przy samej scenie kosztują 150 euro za osobę, Miejsca w "drugim" rzędzie kosztują 79 euro za osobę, a najtańszy bilet - oczywiście na miejsca nieco z tyłu to koszt 49 euro za osobę. 

Drugi koncert na Wyspach Kanaryjskich odbędzie się dwa dni później  16 lipca 2022 roku w Gran Canarii na obiektach Gran Canaria Arena. Początek również o 21:30.

Bilety wstępu można nabyć na stronie entradas.com: https://www.entradas.com/artist/pet-shop-boys/?affiliate=NVT#calendar-start=2022-07 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości