Wiadomości

Hotele z podgrzewanym basenem na Teneryfie

9 lutego 2022, 10:19
Sezon zimowy nadal trwa, również na Teneryfie. I choć pogoda jest piękna, a słońce rozpieszcza turystów, wielu z nich poszukuje hoteli z podgrzewanym basenem.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Jest to udogodnienie, które pozwala na korzystanie z uroków Teneryfy o każdej porze roku. Szczególnie doceniane przez rodziny z małymi dziećmi, ale nie tylko. Na Teneryfie jest wiele hoteli. Dzisiaj prezentujemy listę kilku przykładowych hoteli na Teneryfie, które posiadają w ofercie podgrzewane baseny.

Hotel RIU Buenavista Playa Paraiso

Popularny hotel znajdujący się w rejonie Playa Paraiso, na terenie którego znajduje się aż 6 basenów, z czego 5 posiada podgrzewaną wodę.

fot. www.riu.com

DREAMS Jardin Tropical Costa Adeje

Usytuowany z pobliżu Puerto Colon w Costa Adeje hotel, który oferuje swoim gościom jeden basen z podgrzewaną wodą dla dorosłych, a jeden dla dzieci. W sumie na terenie hotelu znajdują sie trzy baseny.

fot. dreamsjardintropical.com

PARQUE SANTIAGO III Costa Adeje

Kompleks znajduje się w jednej z najbardziej popularnych okolic Costa Adeje - przy playa de las Americas. Wokół hotelu znajduje się wiele atrakcji, a na terenie samego hotelu znajduje się basen z podgrzewaną wodą.

fot. nateneryfie.pl

HOTEL SMY Puerto de la Cruz

Dla gości hotelu SMY w Puerto se la Cruz dostępne są 2 baseny odkryte otoczone ogrodami, z czego woda w 1 z nich jest podgrzewana.

fot. www.smyhotels.com

MARITIM hotel Puerto de la Cruz

W Puerto de la Cruz zlokalizowany jest również hotel MARITIM, należący do ogólnoświatowej sieci hoteli. Na jego terenie znajdują się 3 hotele, z czego 1 z nich jest czasowo podgrzewany.

fot. www.maritim.com/

HOTEL BARCELO Puerto de Santiago

Bardzo popularny hotel wśród polskich turystów w pobliżu klifów Los Gigantes oferuje swoim gościom trzy baseny, z czego w jednym z nich woda jest podgrzewana.

fot. www.barcelo.com

Zabierasz pupila na Teneryfę? Uważaj, bo znalezienie mieszkania będzie bardzo trudne!


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości