Wiadomości

Jaka dzisiaj jest pogoda? Zobacz na żywo kamery z Teneryfy

18 stycznia 2022, 12:10
źródło: www.skylinewebcams.com
Jak wygląda obecnie pogoda na Teneryfie? Na wielu grupach umieszczane są aktualne zdjęcia, ale aktualną pogodę najlepiej ocenić samemu, tym bardziej, że na Teneryfie miejsc, gdzie zamontowane są kamery pokazujące aktualną pogodę (i nie tylko) jest bardzo dużo.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Chyba najbardziej popularną kamera w sieci jest ta, skierowana na plażę w Los Cristianos. Przez 365 dni w roku (z małymi przerwami na konserwację), możemy delektować się widokiem portu, deptaka oraz plaży. Kamera zamontowana jest na jednym z budynków w samym sercu Los Cristianos. Oprócz obrazu, w tym przypadku możemy też posłuchać dźwięków. Kamera, jako jedna z niewielu nadaje też audio. W ciągu paru chwil możemy więc przenieść się na jedną z najpopularniejszych plaż i posłuchać lokalnego gwaru.

Kamera na żywo Playa de Los Cristianos - Teneryfa | SkylineWebcams

Tuż obok znajduje się Playa Las Vistas. Kamera usytuowana jest na niewielkim budynku, znajdującym się tuż przy plaży. Kamera z Las Vistas w Los Cristianos pokazuje nam szeroką, piaszczystą plażę oraz wczasowiczów, którzy się zażywają kąpieli słonecznych, jak i morskich. 

Kamera na żywo Las Vistas Plaża - Teneryfa | SkylineWebcams

Kolejna kamera skierowana jest na plażę Troja w Las Americas. To bardzo popularna plaża w turystycznej miejscowości na wybrzeżu Costa Adeje. 

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

Playa La Pinta pokazuje aktualny obraz na Costa Adeje, a dokładnie na Puerto Colon. Plaża nie jest wielka, ale jest bardzo popularna wśród turystów, a tuż obok znajduje się kompleks restauracyjno-handlowy. 


Podziel się

Komentarze