Wiadomości

Ciekawe atrakcje na Teneryfie. Rejsy statkiem po oceanie i obserwacja wielorybów

29 stycznia 2024, 11:44, Marcin Kluwak
Zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę na wodach oceanu w towarzystwie majestatycznych wielorybów u wybrzeży Teneryfy! Wykup rejs wycieczkowy statkiem i połącz się z fascynującym światem tych morskich olbrzymów.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Wyrusz z nami w podróż pełną ekscytacji i odkryć. Nasze rejsy wycieczkowe oferują nie tylko wspaniałe widoki na malownicze krajobrazy Teneryfy, ale także szansę na bezpośrednią obserwację wielorybów w ich naturalnym środowisku. Doświadczysz emocji, jakie daje bliskie spotkanie z tymi imponującymi stworzeniami.

Obserwacja wielorybów u wybrzeży Teneryfy

Doświadczeni przewodnicy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą na temat różnych gatunków wielorybów, ich zwyczajów i migracji. Będziesz miał okazję podziwiać skoki i figury akrobatyczne, które te morskie giganty prezentują, tworząc niepowtarzalne widowisko.

Nie przegap szansy na unikalną podróż, która pozostawi w Tobie niezapomniane wspomnienia. Wybierz się na rejs wycieczkowy u wybrzeży Teneryfy i pozwól się oczarować magią oceanu oraz fascynującym światem wielorybów. Zarezerwuj swoją przygodę już dziś!

 

Co wchodzi w skład pakietu?
- transfer autobusem z wybranych obszarów
- rejs żaglówką
- opiekę profesjonalnego kapitana
- Wodę i napoje bezalkoholowe gratis
- Napoje alkoholowe dostępne w barze - płatne

Co trzeba zabrać ze sobą na rejs po oceanie?
- Doskonały humor
- okulary przeciwsłoneczne
- bluzę
- krem z filtrem


Podziel się

Komentarze