Najlepsze oferty na Teneryfę
Wiadomości

Wegańskie restauracje na Teneryfie - TOP 5

18 kwietnia 2022, 10:05
Jeszcze do niedawna, Teneryfa nie miała zbyt wiele do zaoferowania weganom. Jednak dziś coraz więcej restauratorów otwiera się na nowe potrzeby klientów. Sprawdźcie nasze TOP5 wegańskich restauracji na Teneryfie.

1. Samelo

Mała, rodzinna, ciepła restauracja, którą znaleźć można w Abades. Dania przygotowywane są tu z najwyższą starannością o dobór składników i szczegóły. Uwaga, ponieważ restauracja czynna jest tylko 3 dni w tygodniu. Jeśli chcecie się wybrać do tej restauracji, warto wcześniej zarezerwować stolik.

Ceny: ok. 12 euro za danie

Czynne: piątek, sobota, niedziela 12:45 - 17:30

2. Buena vida

Jeśli myślicie, że w turystycznym zgiełku spotkacie tylko kebab i frytki, chcemy Was wyprowadzić z błędu. W centrum turystycznego życia, Costa Adeje, znajduje się mała wegańska restauracja Buena Vida. Znajdziecie ją w Centro Comercial Fanabe Plaza. Skosztujecie tu wegańskich burgerów, makaronów, przekąsek i deserów. W menu znajdują się również potrawy bez glutenu.

Ceny: ok. 6 - 13 euro za danie

Czynne: poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, niedziela 13:00 - 16:00

3. El Limon

Weganie ucieszą się również z menu serwowanego w El Limon - popularnej restauracji wegetariańskiej w Puerto de la Cruz. W menu znajdziemy szeroki wybór przystawek i dań głównych. A na większy głód polecamy Menu dnia za 10,70, w skład którego wchodzi przystawka (zwykle zupa), danie główne, deser i owocowy koktajl.

Ceny: od 2,70 euro za przystawki do 10,70 za menu dnia

Czynne: codziennie od 12:00 do 23:00

4. El Med Veg

W El Medano znajdziecie wegański catering. Choć nie ma możliwości, zjedzenia posiłku na zewnątrz, to możecie spróbować wegańskich makaronów, sałatek cy falafela na wynos lub z dostawą do domu.

Ceny: od 7 do 12 euro za danie

5. Veggie Penguin

W La Laguna na północy Teneryfy znajdziecie wiele wegańskich restauracji, a wśród nich Veggie Penguin. Wszystkie serwowane potrawy są wegańskie. Restauracja słynie również z bardzo dobrych ciast i deserów.

Czynne przez 6 dni w tygodniu poza czwartkiem.

Ceny od 7 do 15 euro za danie

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości