Wiadomości

Nietypowe noclegi na Teneryfie - kosmiczny hostel

23 marca 2022, 11:14
fot. facebook.com/Atypicap
W Puerto de la Cruz znajduje się pierwszy na Teneryfie hostel kapsułowy. To bardzo wygodna alternatywa odpowiadająca na rozwijające się potrzeby turystyki.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Idea hoteli kapsułowych wywodzi się z Japonii, w której to zaprojektowano relatywnie niedrogie noclegi na małej powierzchni. Pomysł został pozytywnie przyjęty zarówno przez hotelarzy, jak i turystów. Hotele kapsułowe zaczęły być popularną alternatywą dla standardowych hoteli.

Pierwszy hostel kapsułowy, Atypicap Capsule, powstał na Teneryfie, w Puerto de la Cruz. Jest to wielofunkcyjna przestrzeń, w której goście mogą wynająć na noc kapsułę, ale również skorzystać z przestrzeni wspólnych, pozwalających na tworzenie wspólnoty i nawiązywanie nowych relacji. Do dyspozycji gości jest również całodobowa recepcja, strefa wypoczynku, kuchnia, łazienki oraz taras. Goście hostelu mogą również skorzystać z oferty gastronomicznej czy pralni. Hostel znajduje się zaledwie 200 metrów od plaży, co również stanowi znaczne ułatwienie.

Przeczytaj też na portalu: Guachinche - lokalny smak prawdziwej Teneryfy

Jest to komfortowy i bezpieczny rodzaj noclegu na Teneryfie, a jednocześnie przyjemny dla naszego portfela. Za nocleg w jednoosobowej kapsule zapłacimy około 28 euro / dobę.

Więcej informacji o hotelu kapsułowym w Puerto de la Cruz znajdziesz tutaj

Więcej hoteli w Puerto de la Cruz znajdziesz tutaj


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości