Wiadomości

Pokaz fajerwerków w pięciu dzielnicach Santa Cruz de Tenerife

30 grudnia 2021, 12:27
Aż w pięciu dzielnicach stolicy Teneryfy odbędzie się w tym roku pokaz pirotechniczny. Fajerwerki będą wystrzeliwane jednocześnie z różnych miejsc na wyspie.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Tym razem w niebo wystrzelone zostaną fajerwerki o niskim poziomie hałasu.  - Po sukcesie osiągniętym w zeszłym roku, po raz kolejny powtarzamy formułę, która wizualnie obejmuje pięć dzielnic, aby radość z tych uroczystości była bliższa większej liczbie osób - mówi Juan Alfonso Cabello Mesa. Santa Cruz to miasto dla wszystkich, więc pirotechnika o niskim poziomie hałasu zostanie ponownie wykorzystana - dodaje.

Rada Miejska Santa Cruz de Tenerife zaplanowała pięć stref, po jednej na dzielnicę. Tak więc do zwykłej lokalizacji Plaza de España w dzielnicy Centro-Ifara dodane zostaną: Dársena Pesquera w dzielnicy Anaga i parkingi przy Muelle de Añaza w dzielnicy południowo-wschodniej. W przypadku dzielnicy Salud-La Salle, do tego celu zostaną wykorzystane niezabudowane grunty przy ulicy José Antonio Escuder, na rogu ulicy Las Cañadas; oraz w dzielnicy Ofra-Costa Sur, w sąsiedztwie Centrum Sportowego Juan XXIII, położonego obok Calle Maestro Borguño, na rogu Avenida Príncipes de España.


Podziel się

Komentarze