Najlepsze oferty na Teneryfę
Wiadomości

Wyspy kanaryjskie w nowym reality show

16 maja 2022, 13:32
Ten program zobaczą widzowie w 42 krajach. Kanaryjskie ministerstwo turystyki porozumiało się z platformą streamingową Rakuten TV, która będzie produkować reality show na archipelagu. Ruszyły już zdjęcia do pierwszych odcinków.

Nowe reality show, które pojawi się na platformie streamingowej, nosi nazwę „Odkrywanie Wysp Kanaryjskich”. Pozwoli odwiedzającym odkryć nie tylko kanaryjskie krajobrazy, ale także ich kulturę i lokalne tradycje. „Produkcja podkreśla takie wartości, jak duch przygody, przezwyciężania, witalności, radości, egzaltacji otoczenia i troski o środowisko, które doskonale wpisują się w dyskurs marki Wysp Kanaryjskich” – wyjaśnia minister Turystyka, przemysł i handel rządu Wysp Kanaryjskich, Yaiza Castilla.

W programie bierze udział ośmiu influencerów różnych narodowości, którzy będą rywalizować w różnych testach siły, pomysłowości i umiejętności w dynamicznym wyścigu, który obejmie osiem wysp w sześciu odcinkach.

Program będzie emitowany w 42 krajach Europy i w ponad 90 milionach domów, co niewątpliwie pomoże pozycjonować Wyspy Kanaryjskie jako awangardowy kierunek turystyczny. Przygodowy reality show ukaże się w drugiej połowie roku

Pracujemy nad nowymi formami reklamowymi, aby pokazać Wyspy Kanaryjskie poprzez nową technikę polegającą na tworzeniu, rozpowszechnianiu i udostępnianiu treści z Wysp Kanaryjskich, które są bardziej interesujące dla odbiorców docelowych, niż tradycyjne formy elementów reklamowych - dodaje Castilla. Dzięki tej akcji Turismo de Canarias rozpoczyna absolutnie innowacyjną strategię w dziedzinie promocji turystyki.


Podziel się

Komentarze