Wiadomości

Noclegi na Teneryfie: nietypowe miejsca noclegowe, o których byś nie pomyślał!

20 grudnia 2022, 15:21
Planujesz wakacje na Teneryfie? Sprawdź kilka wyjątkowych miejsc, dzięki którym Twoje wczasy będą jeszcze bardziej wyjątkowe.
REKLAMA
Powered by GetYourGuide

Stworzyliśmy listę pięknych, wyjątkowych i nietypowych noclegów na Teneryfie. Znajdziecie wśród nich również noclegi z airbnb, małe hostele czy prywatne apartamenty. Sprawdźcie, jak niesamowite perełki można tu znaleźć. Taki nocleg to nie tylko miejsce do spania, ale również wspaniała atrakcja na Teneryfie.

Nietypowe miejsca na Teneryfie: Nocleg w jaskini

Na Teneryfie znajduje się wiele jaskiń. Część z nich zamieszkiwana jest przez hippisów. Lecz część została przearanżowana na piękne pokoje noclegowe. Nie musicie się bać o standard niczym z Flinestonów. W jaskiniach będziecie czekał na Was prysznic z ciepłą wodą, dobrze wyposażona kuchnia oraz … szybki internet. 

fot. facebook.com

Noclegi na Masce

Wiecie, że Masca to nie tylko wąwóz, ale również urokliwe miasteczko, z którego widoki zapierają dech w piersiach? Możecie spędzić noc w jednym z urokliwych domów na Masce. Jest to niesamowita atrakcja, a gościnność i radość mieszkańców miasteczka z pewnością zrobią na Was wrażenie.

Bubble Hotel

To bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają nietypowych noclegów i przeżyć. Bubble hotel to hotel składający się ze standardowych pokoi na fince w stylu rustykalnym oraz kilka plastikowych przezroczystych kul, w których znajdują się również pokoje. A w nich łóżko, stół, klimatyzacja i jacuzzi. Ściany pokoju są przezroczyste, dzięki czemu można podziwiać gwiazdy nocą.

fot. facebook.com

Jurta

Inspirowane mongolskimi domami jurty to dziś bardzo popularna forma noclegu w różnych częściach świata. Na Teneryfie również możecie znaleźć miejsca oferujące nocleg w jurtach. Zwykle w otoczeniu przyrody, kanaryjskich roślin i z dala od głośnych turystycznych miast.

fot. https://www.facebook.com/espacioyurta

Nocleg z widokiem na Los Gigantes

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, wyglądasz przez okno i widzisz jedne z najwyższych skał w Europie. To możliwe, jeśli wybierzesz nocleg w miejscowości Puerto de Santiago lub Los Gigantes. Możesz wynająć mieszkanie tuż nad portem w Los Gigantes, skąd kanaryjskie „olbrzymy” wydają się być na wyciągniecie ręki.

fot. facebook.com

Nocleg na fince

Chcesz się oderwać od turystycznego zgiełku? Znajdź nocleg na fince. W typowo rustykalnym klimacie, często wyżej w górach, znajduje się wiele urokliwych domów, które oferują noclegi dla turystów. Panuje tam zwykle relaksująca atmosfera, na stole pojawiają się pyszne lokalne produkty, takie jak kozie sery, wino czy owoce z ogródka.

fot. booking.com

Po kanaryjsku

Na Teneryfie znajdziesz również piękne, historyzujące hotele z zachowanymi elementami kultury i architektury kanaryjskiej. Jednym z przykładów jest Hotel Emblemático San Agustin w Icod de Los Vinos. W wilii z XVIII wieku zachowano charakter Wysp Kanaryjskich i jednocześnie zadbano o przytulność tego miejsca.

fot.booking.com

 

Zarezerwuj swój nocleg na Teneryfie


Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości