Najlepsze oferty na Teneryfę

Wiadomości

Podróż z psem lub kotem na Teneryfę. Jak przetransportować zwierzaka?

1 lutego 2023, 10:02
Coraz więcej osób planując wyjazd na Teneryfę - zarówno na krótkie wakacje, pobyt na kilka miesięcy czy też przeprowadzkę na stałe, chce zabrać ze sobą swojego ukochanego zwierzaka. Jednak, w jaki sposób przetransportować z Polski psa lub kota na Teneryfę?

Wejście na wulkan Teide. Co trzeba wiedzieć?

31 stycznia 2023, 17:35
Na wulkan Teide można dostać się kolejką linową lub wejść pieszo. Jeżeli ktoś chce wejść na szczyt wulkanu musi wcześniej zarezerwować specjalne pozwolenie. Podpowiadamy, co trzeba wiedzieć, aby wejść na wulkan Teide.

Wulkan Teide na Teneryfie. Jak wejść pieszo?

31 stycznia 2023, 15:18
Na wulkan Teide możemy dostać się kolejką linową oraz wejść pieszo. Co czeka nas, kiedy zdecydujemy się na pieszą wędrówkę na sam szczyt Teide? Ile trwa wejście, o czym musimy wiedzieć oraz jak przygotować na wejście? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje na ten temat.

Teneryfa: Od 16 stycznia nie zapalisz papierosa na niektórych plażach!

30 grudnia 2022, 18:33
Dymek na plaży? Od 16 stycznia już niekoniecznie. Przynajmniej na plażach zlokalizowanych na obszarze gminy Santa Cruz. Za zapalenie papierosa na plaży Las Teresitas możemy zostać ukarani wysoką grzywną.

Teneryfa na własną rękę. Co trzeba wiedzieć?

22 grudnia 2022, 15:36
Jeżeli już zdecydowaliście, że zwiedzicie Teneryfę na własną rękę, dokładnie przeczytajcie poniższe porady. Nie pisaliśmy ich na podstawie dostępnych w sieci. Przeżyliśmy to na własnej skórze.

Teneryfa: Jakie pamiątki przywieźć z wakacji?

22 grudnia 2022, 15:34
Jeśli właśnie kończą się Wasze wakacje na Teneryfie, pewnie zaczynacie się zastanawiać „co warto przywieźć z Teneryfy?”. Wracając z urlopu chcielibyśmy zachować w pamięci nasze wspomnienia z wakacji na dłużej.

Przeprowadzasz się na Teneryfę - weź te dokumenty z Polski

22 grudnia 2022, 15:32
Na Teneryfę przeprowadza się coraz więcej osób. Klimat, pogoda, warunki życia sprawiają, że wyspa ta staje się obiektem zainteresowania wielu naszych rodaków.

Sklepy na Teneryfie. Jakie są markety, gdzie robić większe zakupy?

20 grudnia 2022, 15:28
Na Teneryfie najwięcej jest oczywiście małych sklepików z wieloma różnościami, które najczęściej odwiedzają turyści. Ceny też są tam turystyczne. Jednak gdy odejdziemy parę kilometrów od Costa Adeje, zakupy zrobimy o wiele taniej.

Co warto odwiedzić na Teneryfie: Jaskinia Wiatru

20 grudnia 2022, 15:22
Jedna z największych jaskini lawowych na świecie znajduje się właśnie na Teneryfie. Mowa tu o Cueva del Viento, czyli w wolnym tłumaczeniu Jaskini Wiatru.

Noclegi na Teneryfie: nietypowe miejsca noclegowe, o których byś nie pomyślał!

20 grudnia 2022, 15:21
Planujesz wakacje na Teneryfie? Sprawdź kilka wyjątkowych miejsc, dzięki którym Twoje wczasy będą jeszcze bardziej wyjątkowe.