Najlepsze oferty na Teneryfę

Loty na Teneryfę

Z Hiszpanii na Wyspy Kanaryjskie bez kontroli sanitarnej

17 marca 2022, 12:11
Dobre informacje dla tych, którzy podróżują pomiędzy Hiszpanią kontynentalną a Wyspami Kanaryjskimi. Wlatując na przykład na Teneryfę, nie trzeba będzie przedstawiać dowodu szczepienia. Te informacje nie dotyczą jednak podróżujących z innych krajów.

Ryanair odwołuje loty na Teneryfę

14 marca 2022, 09:13
Ostatnio w polskich mediach pojawiła się informacja o tym, że linia lotnica Ryanair odwołała loty z Polski na Teneryfę. Jak jest naprawdę?

Koniec z maseczkami w samolotach? To całkiem możliwe!

7 marca 2022, 12:04
Maseczki w samolotach to wciąż konieczność. Lecąc na Teneryfę z Polski, musimy spędzić w maseczce blisko 6 godzin. Jeżeli do tego doliczymy czas spędzony na lotnisku, to okazuje się, że w maseczce jesteśmy cały dzień.

Podróżni z Hiszpanii kontynentalnej wciąż muszą okazywać certyfikat

17 lutego 2022, 11:49
Podróżujecie pomiędzy Hiszpanią kontynentalną a Wyspami Kanaryjskimi? Musicie pamiętać, że wylatując z Hiszpanii kontynentalnej, czy z Balearów na przykład na Teneryfę, musicie mieć certyfikat, lub test.

Przy powrocie do Polski z krajów Schengen kwarantanna wciąż obowiązuje

12 lutego 2022, 10:50
Miało nie być kwarantanny przy wjeździe z krajów strefy Schengen. Taka informacja padał podczas konferencji prasowej ministra zdrowia. Okazało się, że to nie do końca prawda.

Hiszpański rząd łagodzi przepisy wjazdowe dla dzieci przylatujących spoza Schengen

11 lutego 2022, 12:55
Dobre informacje dla podróżnych przylatujących na Teneryfę spoza strefy Schengen. Rząd hiszpański potwierdził, że osoby powyżej 12 i poniżej 18 roku życia mogą wlecieć na terytorium państwa, przedstawiając negatywny wynik testu PCR.

Na Wyspach Kanaryjskich bez certyfikatów covidowych!

3 lutego 2022, 21:33
Dobra informacja dla tych, którzy nie mają certyfikatu covidowego. Rząd Wysp Kanaryjskich ogłosił, że w hotelach i restauracjach nie będzie już trzeba przedstawiać tego dokumentu.

Wyrywkowe testy na Lotnisku na Teneryfie wciąż są możliwe

3 lutego 2022, 16:44
Rozporządzenie, które wydała Unia Europejska, a informujące o braku konieczności wymagania testów przy lotach pomiędzy krajami Schengen, dotyczyło głównie Włoch. To tam, oprócz paszportu covidowego wymagany był jeszcze test. W przypadku lotów do Hiszpanii niewiele się zmieniło i wciąż podróżni przylatujący na Teneryfę mogą być poddawani wyrywkowym testom.

Lecimy na Teneryfę. Samemu, czy przez biuro podróży?

28 stycznia 2022, 11:44
To odwieczne pytanie zadawane przez turystów. Czy zorganizowana podróż jest tańsza? Jakie są plusy i minusy bycia w hotelu na all inclusive? Czy wtedy poczujemy, co to jest Teneryfa?

Loty na Teneryfę. Podpowiadamy skąd startują bezpośrednie samoloty

14 stycznia 2022, 19:45
Z polskich lotnisk rejsowe samoloty na Teneryfę latają dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Z Berlina w szczycie sezonu samoloty wylatują codziennie. Podpowiadamy jakimi liniami, skąd i kiedy najlepiej polecieć na Teneryfę