Najlepsze oferty na Teneryfę

Loty na Teneryfę

Podróż z psem lub kotem na Teneryfę. Jak przetransportować zwierzaka?

1 lutego 2023, 10:02
Coraz więcej osób planując wyjazd na Teneryfę - zarówno na krótkie wakacje, pobyt na kilka miesięcy czy też przeprowadzkę na stałe, chce zabrać ze sobą swojego ukochanego zwierzaka. Jednak, w jaki sposób przetransportować z Polski psa lub kota na Teneryfę?

Turyści wrócili na Wyspy Kanaryjskie. Ruch na lotniskach wyższy niż przed pandemią

19 września 2022, 09:02
Liczby nie kłamią. Turyści wrócili na Teneryfę i nie zamierzają rezygnować z wakacji w tak cudownym miejscu. Potwierdzają to raporty z portów lotniczych na całych Wyspach Kanaryjskich.

Teneryfa: nowy terminal na lotnisku południowym już działa!

7 czerwca 2022, 11:15
Od kilkunastu dni działa już nowy terminal na lotnisku południowym na Teneryfie. Dzięki rozbudowie, która trwa od 2017 roku, największe lotnisko na Wyspach Kanaryjskich będzie mogło obsłużyć więcej turystów.

Coraz więcej turystów na Wyspach Kanaryjskich. Wracamy do liczb sprzed pandemii

16 maja 2022, 12:49
15 milionów urlopowiczów w 2022 roku ma odwiedzić Wyspy Kanaryjskie. 10 milionów z nich, to turyści zagraniczni. Ruch turystyczny na „kanarach” wraca do normy sprzed pandemii.

Bez maseczek w samolotach, ale nie w Hiszpanii!

13 maja 2022, 16:28
16 maja 2022 w końcu usiądziemy w samolocie bez maseczek. Nie dotyczy to jednak kilku państw, które wciąż wymagają zakrywania ust i nosa w komunikacji publicznej. Na tej liście znalazła się tez Hiszpania.

Teneryfa. Czy wjazd dla niezaszczepionych jest możliwy?

13 kwietnia 2022, 09:40
Czy nie mając szczepionki, mogę wlecieć na Teneryfę? Odpowiedź jest prosta. Nie mając pełnego szczepienia, oczywiście można polecieć na wakacje na Teneryfę, ale wiązać się to będzie z większymi utrudnieniami.

Teneryfa otwiera się na Amerykę. Ruszają loty z Nowego Jorku!

12 kwietnia 2022, 14:55
To już pewne, 9 czerwca pierwszy samolot z turystami z Nowego Jorku wyląduje na Teneryfie. Amerykańska linia United Airlines latać będzie bezpośrednio na trasie Nowy Jork - Teneryfa aż trzy razy w tygodniu!

Masz paszport covidowy? Nie musisz już wypełniać hiszpańskiego formularza zdrowia

7 kwietnia 2022, 10:06
Hiszpania nie wymaga już wypełniania formularza SpTH, ale tylko jeżeli macie ważny certyfikat covidowy - np. będąc zaszczepionym, ozdrowieńcem lub jeżeli w systemie znajdzie się wykonany wcześniej test.

Loty na Teneryfę i z powrotem. Obostrzenia, kody i testy. Aktualne informacje

5 kwietnia 2022, 12:49
Jakie są obostrzenia, lecąc na Teneryfę? Czy trzeba mieć test, czy wystarczy sam certyfikat UE? Co muszę mieć, wracając z wakacji do Polski? W jednym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące podróży na trasie Polska - Teneryfa - Polska.

Podróż na Teneryfę to 7 godzin w maseczce. Kiedy to się skończy?

30 marca 2022, 10:21
Wielu już się przyzwyczaiło, ale wszyscy musimy zgodnie przyznać, że to prawdziwa katorga. 5 godzin w samolocie plus dwie godziny na lotnisku w czasie nadania bagaż, odprawy i oczekiwania wejścia na pokład. Później po wylądowaniu na lotnisku w oczekiwaniu na kontrolę sanitarną. Lecąc na Teneryfę, musimy spędzić minimum 7 godzin w maseczce. Kiedy to się skończy?